Trwa ładowanie...

Królowa Elżbieta II ma konto na Facebooku!

Królowa Elżbieta II jest najdłużej panującym monarchą na brytyjskim tronie. Władzę sprawuje już 65 lat i choć jest kobietą w wieku podeszłym, nie stroni od zdobyczy najnowszej technologii. Tak donosi brytyjski dziennik ”Daily Mail”, który przekonuje, że królowa chętnie korzysta… z Facebooka!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Królowa Elżbieta II ma konto na Facebooku!Źródło: AFP
d459ax8
d459ax8

Kilkanaście dni temu cały świat świętował 91 urodziny uwielbianej przez swoich poddanych królowej. Elżbietę Windsor kochamy za szykowne garsonki we wszystkich kolorach tęczy i jej zamiłowanie do słodyczy. Teraz okazuje się, że mamy z nią więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać.

PAP
Źródło: PAP

W czwartek świat zamarł. Królowa Elżbieta i jej małżonek, książe Filip, postanowili zrzec się części oficjalnych zobowiązań, ze względu na swój wiek i mniejsze pokłady energii. Natychmiast rozpoczęły się spekulacje, dotyczące poważnych problemów zdrowotnych władców. Na szczęście plotki zostały szybko zdementowane, a Elżbieta nie tylko cieszy się doskonałym zdrowiem, ale też doskonale odnajduje się w świecie młodzieży.

”Daily Mail” informuje, że królowa zawsze ma przy sobie naładowany smartfon, o który dba jej osobista asystentka. Dodzwonienie się do monarchini nie jest jednak łatwe. Królowa kontaktuje się w ten sposób tylko ze swoją córką Anną i doradcą do spraw koni.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną AFP
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: AFP

Elżbieta ma również prywatne konto na Facebooku, na którym potrafi spędzić kilka godzin dziennie. Na próżno jednak szukać do w publicznej wyszukiwarce. Profil królowej jest ukryty i dostępny tylko dla najbliższych jej osób. Wszystko po to, by uniknąć setek tysięcy wiadomości i zaczepek, które mogłyby rozpraszać władczynię.

Dla szerokiej publiczności dostępny jest za to oficjalny profil Elżbiety II, który prowadzą pałacowi specjaliści od social mediów, udostępniający najważniejsze informacje dotyczące zarówno całej rodziny królewskiej, jak i samej Elżbiety.

Wygląda na to, że niezależnie od wieku, wszyscy idziemy z duchem czasu. Nawet angielska Królowa.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d459ax8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d459ax8