GwiazdyKrólowa Elżbieta II nie będzie już osamotniona. Ma na zamku nową współlokatorkę

Królowa Elżbieta II nie będzie już osamotniona. Ma na zamku nową współlokatorkę

Królowa Elżbieta II ma nową współlokatorkę
Królowa Elżbieta II ma nową współlokatorkę
Źródło zdjęć: © Getty Images | Dominic Lipinski
18.05.2022 16:29, aktualizacja: 18.05.2022 17:38

Królowa Elżbieta II ma powody do radości, ponieważ doczekała się wyjątkowej współlokatorki. Na zamku Windsor zamieszkała właśnie jej wieloletnia asystentka i stylistka, a zarazem przyjaciółka i powiernica Angela Kelly.

Królowa Elżbieta II niewątpliwie ma za sobą trudny okres. W kwietniu zeszłego roku zmarł jej ukochany mąż – książę Filip. Od dłuższego czasu musi mierzyć się również z rewelacjami, które funduje jej odcięty od rodziny i mieszkający w Stanach Zjednoczonych wnuk książę Harry oraz jego żona Meghan Markle. Monarchini do tej pory nie poznała swojej prawnuczki, a ich córki o imieniu Lilibet, która już wkrótce skończy roczek. Dodatkowo w ostatnim czasie dużo mówi się o pogłębiających się problemach zdrowotnych 96-letniej królowej. Nic dziwnego, że potrzebuje pomocy, towarzystwa i wsparcia. 

Kim jest nowa współlokatorka królowej Elżbiety II?

Brytyjskie tabloidy donoszą, że królowa Elżbieta II ma nową współlokatorkę. Angela Kelly, która wcześniej zajmowała mieszkanie komunalne w Liverpoolu, teraz przeprowadziła się do apartamentu obok prywatnych kwater monarchini na zamku Windsor.

Kim jest owa kobieta? To projektantka mody i krawcowa, ale przede wszystkim osobista asystentka oraz stylistka królowej. Jej oficjalny tytuł to: Osobista Asystentka, Doradczyni i Kurator Jej Królewskiej Mości. 64-letnia Angela Kelly współpracuje z królową Elżbietą II już od 28 lat. Przez ten czas nawiązała się między nimi prawdziwa przyjacielska więź. 

Angela Kelly ma być wsparciem dla 96-letniej królowej brytyjskiej

Angela Kelly była u boku monarchini w trakcie kolejnych lockdownów w Wielkiej Brytanii, a teraz zamieszkała z nią na zamku Windsor, gdyż królowa ma coraz większe problemy z chodzeniem. Bez wątpienia kobieta będzie również duchowym wsparciem dla osamotnionej Elżbiety II. Niewątpliwie dobrze jest mieć przy sobie powiernicę i zarazem najbardziej zaufaną współpracownicę. Być może ten czas będzie przyczynkiem dla Angeli Kelly do napisania kolejnej książki o jej relacjach z królową. Bowiem w 2019 roku na rynku pojawiła się pozycja jej autorstwa zatytułowana "Druga strona medalu: Królowa, komoda i szafa".  

Angela Kelly zna się z królową Elżbietą II od prawie 30 lat
Angela Kelly zna się z królową Elżbietą II od prawie 30 lat © Getty Images | 2018 Max Mumby/Indigo

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl