ycipk-2vliit

Królowa Elżbieta złamie protokół. Pójdzie na pogrzeb swojej służącej

Królowa prawdopodobnie złamie protokół, biorąc udział w pogrzebie swojej długoletniej służącej. Annette Wilkin pracowała dla Jej Królewskiej Mości przez ponad 40 lat i była jednocześnie przyjaciółką Elżbiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brexit: królowa Elżbieta II ewakuowana z Londynu? Taki jest plan na wypadek zamieszek
Brexit: królowa Elżbieta II ewakuowana z Londynu? Taki jest plan na wypadek zamieszek (East News, Fot: AP/FOTOLINK)
ycipk-2vliit

Anette Wilkin - kim była?

Wilkin zmarła w wieku 72 lat z powodu choroby. Była jedną z najbardziej zaufanych osób Elżbiety II. Rozpoczęła swoją służbę na królewskim dworze w 1974 roku. Była wówczas młodą pokojówką. Pod koniec swojego życia pełniła już funkcję głównej gosposi, która nadzorowała pracę innych służących.

Królowa Elżbieta złamie protokół

ycipk-2vliit

Królowa uczestniczyła dotychczas w pogrzebach członków rodziny królewskiej, zagranicznych monarchów oraz bliskich przyjaciół. Być może teraz złamie protokół, aby pożegnać na pogrzebie swoją służącą. Wilkin była przez monarchinię tak lubiana, że ta podarowała jej raz w prezencie jednego ze swoich psów rasy corgi.

Anette Wilkin - przyjaźń z królową

W 2014 roku Wilkin zdecydowała się przejść na emeryturę. Królowa nie mogła jednak sobie bez niej poradzić i namówiła ją do powrotu. Anette została garderobianą monarchini i pomagała jej w układaniu włosów oraz wyborze strojów.

Anette stała się niemal częścią rodziny Windsorów. Całe życie poświęciła pracy w pałacu. Nie wyszła za mąż i nie miała dzieci. Cechowała się nienagannymi manierami i kindersztubą.

ycipk-2vliit

Zobacz też: Księżna Sussex Meghan pod ostrzałem

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2vliit

ycipk-2vliit
ycipk-2vliit