Blisko ludziKrystyna "Taran" Pawłowicz. Posłanka PO pokazuje nagranie z Sejmu

Krystyna "Taran" Pawłowicz. Posłanka PO pokazuje nagranie z Sejmu

Krystyna "Taran" Pawłowicz. Posłanka PO pokazuje nagranie z Sejmu
Źródło zdjęć: © Facebook.com
02.01.2017 13:47, aktualizacja: 02.01.2017 15:05

"Krystyna Pawłowicz przez wiele lat w bezpardonowy sposób obrażała kogo tylko chciała. Koledzy z PiS bili jej brawa. W poczuciu bezkarności zaczęła stosować przemoc" - pisze na Facebooku Kinga Gajewska-Płochocka i zamieszcza nagranie z kamery sejmowej.

Na nagraniu widać Krystynę Pawłowicz, która popycha Kingę Gajewską-Płochocką. - To nie była żadna dyskusja czy wymiana zdań. Nie blokowałam jej przejścia, nie zagrodziłam drogi, po prostu tam stałam - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualną Polską posłanka Platformy Obywatelskiej - Pani Pawłowicz była najwyraźniej zdenerwowana brakiem kworum, a ja znalazłam się pod ręką.

Obraz
© Facebook.com

Do zdarzenia doszło 16 grudnia, czyli w dniu, kiedy rozpoczął się strajk opozycji w Sejmie. Kinga Gajewska-Płochocka opublikowała wideo w poniedziałek 2 stycznia, dopiero po otrzymaniu zapisu całego zajścia z kamery sejmowej. Widać na nim, że posłanki nie wdały się wcześniej w żadną dyskusję, a Pawłowicz, wracając z mównicy, popycha stojącą obok niej Płochocką.

- Najpierw był środkowy palec posła Pyzika, teraz mamy przepychanki w Sejmie - mówi posłanka PO.

Sama Krystyna Pawłowicz tuż po wydarzeniach z 16 grudnia skarżyła się na "chuligańskie zachowanie" posłów opozycji, informowała również, że to onazostała zaatakowana.

Obraz
© Facebook.com
Źródło artykułu:WP Kobieta