GwiazdyKryzys w związku? Joanna Krupa o sytuacji swojego małżeństwa

Kryzys w związku? Joanna Krupa o sytuacji swojego małżeństwa

Kryzys w związku? Joanna Krupa o sytuacji swojego małżeństwa
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Joanna Krupa
Aleksandra Kisiel
30.09.2018 12:41, aktualizacja: 30.09.2018 13:40

Joanna Krupa i Douglas Nunes ledwie skończyli miesiąc miodowy, a już w tabloidach pojawiły się informacje, że ich małżeństwo przeżywa kryzys. Dziennikarka Jastrząb Post postanowiła zapytać modelkę o to, jak faktycznie jest.

Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub w lipcu. Najpierw cywilny w Los Angeles, potem kościelny – w Krakowie. Dość krótkie narzeczeństwo pary i szybki ślub wzbudziły trochę podejrzeń. A że związki Joanny Krupy to łakomy kąsek dla tabloidów, bardzo szybko pojawiły się pogłoski, że w małżeństwie źle się dzieje, a rozwód jest bliski. Powodem miał być nadmiar obowiązków Joanny i ciągłe podróże między Stanami Zjednoczonymi a Polską, jakich wymaga od Krupy jej kariera na dwóch kontynentach.

Ponoć to było powodem rozpadu jej poprzedniego związku, z biznesmenem Romainem Zago. Czy faktycznie nad Krupą i Nunesem zbierają się czarne chmury? W rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post Joanna zdecydowanie zaprzeczyła. "Nie ma kryzysu. Nie wiem, może ktoś chce, żeby był kryzys. Tak jak każdy związek, nie jest 24 godziny na dobę pięknie i perfekcyjnie. Też nie jestem osobą co kłamie i udaje, że wszystko jest fantastycznie w moim życiu. Ale kryzysu nie ma. Chociaż ja nie wiem, czy jest. Tego nie wiem. Chyba nie ma," tłumaczyła ze śmiechem.
Słowem, jeśli jakiś kryzys jest, to Joannie nic na ten temat nie wiadomo. I tej wersji się trzymajmy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (107)
Zobacz także