GwiazdyKrzysztof Ibisz usidlony! Związał się z uczestniczką "Top Model"

Krzysztof Ibisz usidlony! Związał się z uczestniczką "Top Model"

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska
Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
Marta Kutkowska
26.02.2021 10:04

Krzysztof Ibisz w tym roku skończy 56 lat, ale wciąż czuje się bardzo młodo. Z przyszłą żoną dzieli go aż 27 lat różnicy. Ale łączy naprawdę gorące uczucie!

Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była dziennikarka Anna Zejdler-Ibisz. Para doczekała się syna Maksymiliana. Potem Krzysztof Ibisz ożenił się z aktorką Anną Nowak-Ibisz, para ma syna Vincenta.

Z obiema żonami łączą Krzysztofa Ibisza dobre stosunki. Obie panie robią dużą karierę w show-biznesie. Anna Nowak-Ibisz od lat prowadzi chętnie oglądane programu na TVN Style, Anna Zejdler-Ibisz jest redaktorką naczelną magazynu "Gala". Nic więc dziwnego, że kolejną wybranką prezentera została, równie ambitna kobieta.

Top Lekarka

Joanna Kudzbalska pochodzi z Wrocławia. Wysoka blondynka już w wieku 13 lat zaczęła przygodę z modelingiem. Szerszej publiczności dała się poznać w II edycji programu Top Model. Ujęła widzów skromnością i naturalnością i zajęła wysokie, 4. miejsce.

Modelka pracowała w Mediolanie, Londynie, Paryżu. Brała udział w sesjach zdjęciowych dla "Harper's Bazaar" i "Glamour". Jednak modeling to tylko dodatek do jej prawdziwego, lekarskiego powołania.

Joanna Kudzbalska skończyła medycynę na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym, przez rok studiowała w Hiszpanii, zna perfekcyjnie język. Aktualnie pracuje w kilku warszawskich przychodniach. Swoje wykształcenie wykorzystywała do pomocy chorym w trakcie pandemii. Swoją przyszłość chce związać z nową dziedziną - medycyną stylu życia, która rozwija się przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Początek nowej przygody

Od kilku miesięcy na Instagramie Joanny Kudzbalskiej pojawiały się sygnały, że Krzysztof Ibisz, to ktoś więcej niż fan urody modelki. Lekarka fotografowała się pod billboardem w centrum Warszawy, z wyznaniem miłosnym, a prezenter w komentarzu sugerował, że to jego dzieło.

Później modelka dodała zdjęcie pierścionka zaręczynowego z komentarzem “Wygląda na to, że rok 2021 jest początkiem nowej przygody”. Kilka dni temu sam prezenter potwierdził krążące spekulacje. Wygląda na to, że para szaleje za sobą i czeka ich świetlana przyszłość.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także