Blisko ludziKsiążę William powiedział, co podnosiło jego i Kate Middleton na duchu w okresie pandemii. "Ważne jest, abyśmy rozmawiali ze sobą o problemach"

Książę William powiedział, co podnosiło jego i Kate Middleton na duchu w okresie pandemii. "Ważne jest, abyśmy rozmawiali ze sobą o problemach"

Książę William i Kate Middleton obserwowali działalność organizacji charytatywnych
Książę William i Kate Middleton obserwowali działalność organizacji charytatywnych
Źródło zdjęć: © Getty Images
26.05.2020 13:24

Książę William z okazji zakończenia Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego przygotował wiadomość wideo dla serwisu internetowego kościoła anglikańskiego. Powiedział, co przyniosło radość jemu i księżnej Kate w okresie pandemii koronawirusa.

Książę William i Kate Middleton starają się wspierać obywateli Wielkiej Brytanii w okresie pandemii koronawirusa. Jakiś czas temu Kate Middleton w oficjalnym liście dziękowała przedstawicielom akcji "Action for Children" za niewstrzymywanie działań w okresie pandemii. Teraz książę Cambridge wyznał, że w akty dobroci, które obserwowali wraz z żoną w kraju, podniosły ich na duchu.

Książę William zachęca, żeby rozmawiać o problemach


Książę William w swojej wiadomości poruszył temat dalekosiężnego wpływu pandemii na naród. Przez te trudne miesiące obserwowali wraz z Kate Middleton działalność organizacji charytatywnych i osób, które pomagały wszystkim w potrzebie. Z podziwem patrzyli na szkoły, które pozostawały otwarte, żeby opiekować się dziećmi i kluczowymi pracownikami.

Teraz przyznał, że właśnie te akty dobroci podnosiły ich na duchu. "Oboje z Kate znaleźliśmy wielką radość w obserwowaniu aktów dobroci, które odbywały się w całym kraju" – wyznał. To właśnie dobro było tegorocznym tematem podczas Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego.

William zachęcał też słuchaczy do rozmawiania o swoim zdrowiu psychicznym. "Teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, abyśmy rozmawiali ze sobą o problemach, z którymi się zmagamy. Dobrze jest nie czuć się dobrze" – zapewniał.

**Zobacz także: [ Chodził z Meghan Markle do szkoły. "Wszyscy ją kochali, ale bawiła się chłopięcymi sercami" ](https://kobieta.wp.pl/chodzil-z-meghan-markle-do-szkoly-wszyscy-ja-kochali-ale-bawila-sie-chlopiecymi-sercami-6510375481895041a)**

**Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące** (( video_player http://wp.tv/?mid=2052757 true #adv=1# ))

**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez [dziejesie.wp.pl](https://dziejesie.wp.pl/){:external}**

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (1)