Trwa ładowanie...

Książę William powiedział, co podnosiło jego i Kate Middleton na duchu w okresie pandemii. "Ważne jest, abyśmy rozmawiali ze sobą o problemach"

Książę William z okazji zakończenia Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego przygotował wiadomość wideo dla serwisu internetowego kościoła anglikańskiego. Powiedział, co przyniosło radość jemu i księżnej Kate w okresie pandemii koronawirusa.
Share
Książę William i Kate Middleton obserwowali działalność organizacji charytatywnych
Książę William i Kate Middleton obserwowali działalność organizacji charytatywnychŹródło: Getty Images
d3exw6g

Książę William i Kate Middleton starają się wspierać obywateli Wielkiej Brytanii w okresie pandemii koronawirusa. Jakiś czas temu Kate Middleton w oficjalnym liście dziękowała przedstawicielom akcji "Action for Children" za niewstrzymywanie działań w okresie pandemii. Teraz książę Cambridge wyznał, że w akty dobroci, które obserwowali wraz z żoną w kraju, podniosły ich na duchu.

Książę William zachęca, żeby rozmawiać o problemach

Książę William w swojej wiadomości poruszył temat dalekosiężnego wpływu pandemii na naród. Przez te trudne miesiące obserwowali wraz z Kate Middleton działalność organizacji charytatywnych i osób, które pomagały wszystkim w potrzebie. Z podziwem patrzyli na szkoły, które pozostawały otwarte, żeby opiekować się dziećmi i kluczowymi pracownikami.

d3exw6g

Teraz przyznał, że właśnie te akty dobroci podnosiły ich na duchu. "Oboje z Kate znaleźliśmy wielką radość w obserwowaniu aktów dobroci, które odbywały się w całym kraju" – wyznał. To właśnie dobro było tegorocznym tematem podczas Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego.

William zachęcał też słuchaczy do rozmawiania o swoim zdrowiu psychicznym. "Teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, abyśmy rozmawiali ze sobą o problemach, z którymi się zmagamy. Dobrze jest nie czuć się dobrze" – zapewniał.

**Zobacz także: Chodził z Meghan Markle do szkoły. "Wszyscy ją kochali, ale bawiła się chłopięcymi sercami"**

**Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące**

(( video_player http://wp.tv/?mid=2052757 true #adv=1# ))

**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**

d3exw6g

Podziel się opinią

Share
d3exw6g
d3exw6g