Trwa ładowanie...
dyoorzm

Książki, po które chętnie sięgnie twój syn

Mówi się, że książki są ostatnią rzeczą, po którą sięgają młodzi ludzie. Wystarczy jednak proponować im odpowiednie pozycje. My wybraliśmy kilka świetnych powieści, biografii i poradników, do których twój syn nie będzie się wstydził zajrzeć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książki nie muszą kojarzyć się z nudą lub obowiązkiem
Książki nie muszą kojarzyć się z nudą lub obowiązkiem (123RF.COM)
dyoorzm

Idol na półce

Chcemy wiedzieć jak najwięcej o ludziach, których podziwiamy i których naśladujemy. Jeśli więc twój syn trzyma w pokoju koszulkę z imieniem swojego ulubionego piłkarza, zawsze z ogromnym zainteresowaniem ogląda mecze w telewizji i sam kopie piłkę po lekcjach, to biografia będzie strzałem w dziesiątkę. My proponujemy trzy popularne pozycje, które opowiadają o życiu trzech słynnych sportowców: Roberta Lewandowskiego, Neymara i Leo Messiego. Wszystkie książki dostępne są teraz w promocyjnej cenie, która nie przekracza 30 zł.

Ulubieni bohaterowie nie tylko na szklanym ekranie

Nie tylko sportowcy mogą być idolami. Sławne postaci ze świata filmów czy gier wideo także wzbudzają zainteresowanie, nawet jeśli są fikcyjne, a ich ucieleśnieniem są słynni aktorzy prosto z Hollywoodu. Jeśli więc twój syn jest zafascynowany sagą Star Wars oraz perypetiami jej bohaterów, na pewno sięgnie do historii, które toczą się w tym niezwykle popularnym do dziś uniwersum. My proponujemy zestaw trzech tomów powieści, które kosztują nieco powyżej 50 zł.

dyoorzm

To nie wszystko. Wybraliśmy również powieść "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara", która przytacza historię dziejącą się w filmowej, piątej odsłonie tejże sagi, a także album o serii gier Halo, która na pewno ucieszy graczy.

Pixabay.com

Gra wideo na papierze

Minecraft – niemalże każdy amator gier wideo słyszał o tym tytule, który poniekąd zrewolucjonizował świat komputerowej rozrywki. Ta pozornie nieskomplikowana gra z niezbyt sztywnymi zasadami i bardzo prostą grafiką pozwala na budowanie własnego świata praktycznie od podstaw. Gracz uczy się przetrwania w niezbyt sprzyjającym środowisku i tak naprawdę tworzy własne uniwersum, do którego może zapraszać również innych użytkowników. W ten sposób nie tylko czerpie rozrywkę, ale też rozwija kreatywność.

Poradniki o grze Minecraft są wypełnione wskazówkami dotyczącymi budowania własnego świata oraz zdobywania surowców i skarbów. Będą idealnym prezentem na urodziny dla syna, który jest fanem tego typu rozrywki. Możesz być pewna, że zajrzy do środka.

dziecko z książką unsplash.com
dziecko z książką
dyoorzm

Podziel się opinią

Share

dyoorzm

dyoorzm