GwiazdyKsiężna Diana miała zagrać w filmie. Informację potwierdza Kevin Costner

Księżna Diana miała zagrać w filmie. Informację potwierdza Kevin Costner

Księżna Diana miała zagrać w kontynuacji kultowego filmu
Księżna Diana miała zagrać w kontynuacji kultowego filmu
Źródło zdjęć: © Getty Images
Aleksandra Kisiel
30.08.2020 10:44, aktualizacja: 01.03.2022 13:45

Księżna Diana miała przed sobą świetlaną przyszłość. Wolna od rodziny królewskiej, zakochana, miała zagrać w kontynuacji kultowego filmu. Dopiero teraz dowiadujemy się, jakiego kalibru miała to być produkcja.

Księżna Diana miała 36 lat, gdy w końcu mogła cieszyć się życiem. Uwolniła się od toksycznej relacji z rodziną Windsorów, znalazła miłość i mogła o niej mówić głośno. Prowadziła rozmowy dotyczące zagrania głównej roli w filmie, który z miejsca okazałby się hitem. Wszystko przerwał tragiczny wypadek w Paryżu.

Księżna Diana w kontynuacji "Bodyguarda". Taki był plan

O filmowej roli, którą rozważała Diana opowiedział Kevin Costner. W rozmowie z "Daily Beast" wspominał swoje najbardziej kasowe, najważniejsze filmy. Jednym z nich był "Bodyguard", w którym Costner zagrał z Whitney Houston. To on zresztą zdecydował, że utalentowana wokalistka najlepiej sprawdzi się w roli piosenkarki Rachell Marron.

W sequelu Frank Farmer miał ochraniać księżniczkę. A któż lepiej zagrałby nękaną przez paparazzi i wycieńczoną sławą arystokratę niż księżna Diana? "Rozmawialiśmy o tym", zdradził Kevin Costner. "Film miał być kręcony w Hong Kongu. Jakie to by było straszne, gdyby do filmu doszło, wziąwszy pod uwagę jak skończyła się historia Diany", dodał.

Costner nie zdradza, czy po tylu latach nadal myśli o zrobieniu drugiej części "Bodyguarda". Choć nie ma wątpliwości, że kontynuacja hitu z 1993 roku przyciągnęłaby do kin (lub platform streamingowych) miliony ludzi.

WPodróży: Niemcy Północne, czyli idealny pomysł na weekendowy wyjazd cz. II

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)