GwiazdyKsiężna Kate i książę William przeżywają kryzys? Nie pozwoliła mu się dotknąć

Księżna Kate i książę William przeżywają kryzys? Nie pozwoliła mu się dotknąć

Księżna Kate i książę William przeżywają kryzys?
Księżna Kate i książę William przeżywają kryzys?
Źródło zdjęć: © Getty Images | Karwai Tang
Aleksandra Lewandowska
06.10.2021 16:12

Choć doniesień o kryzysach par z brytyjskiej rodziny królewskiej jest zawsze wiele, jedno z ostatnich nagrań pokazuje, że prawdopodobnie coś jest na rzeczy w związku z małżeństwem księżnej Kate i księcia Williama. TikTokerka, które je opublikowała, twierdzi, że Kate odrzuciła dotyk męża na oczach całego świata.

Odkąd dziesięć lat temu pobrali się w Opactwie Westminsterskim, ich małżeństwo jest szeroko komentowane przez ekspertów i fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Kate i William przez długi czas zdawali się być jednak perfekcyjni. Choć nie brakuje doniesień, że książę kilkukrotnie zdradził żonę. Jednak rodzina królewska szybko zamiotła je pod dywan.

Księżna Kate i książę William przeżywają kryzys?

Kate i William pojawili się kilka dni temu na premierze najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda "Nie czas umierać". Księżna zachwyciła swoją złotą kreacją, cały czas się uśmiechała, a na kilku nagraniach widać, że próbowała zagadywać do swojego męża. Ten jednak zupełnie nie reagował. Kiedy później próbował ją dotknąć, obejmując jej talię, ona się odsunęła. Nagranie udostępniła jedna z tiktokerek - @tishtoking, która na swoim profilu na TikToku publikuje krótkie filmiki z brytyjską rodziną królewską w roli głównej.

- Uśmiecha się i wygląda na szczęśliwą, próbując z nim rozmawiać, a on zupełnie nie reaguje. Potem dotyka jej pleców, żeby ją przesunąć, a ona aż wzdryga się po jego dotyku - zauważa @tishtoking.

Księżna Kate nie ma lekko

Kate od samego początku zmaga się z ogromną presją ze strony rodziny królewskiej, ze względu na to, że to właśnie ona będzie stała u boku Williama, kiedy ten zostanie królem.

Para ma trójkę dzieci: 8-letniego George'a, 6-letnią Charlotte i 3-letniego Louisa, a wciąż nie brakuje plotek, że planują mieć czwartego potomka. Mimo wszystko Kate i William wydają się być szczęśliwi, choć nie wiadomo czy tak jest naprawdę.

Trzy lata temu świat obiegła informacja, że księżna została zdradzona przez Williama. Książę miał mieć romans z jej wieloletnią przyjaciółką Rose Hanbury. Wtedy inna tiktokerka przeanalizowała fakty, a na nagraniu pokazała, jakie ma dowody, aby to potwierdzić. Co więcej, według niej, do zdrady miało dojść aż dwa razy - przed ślubem i podczas trzeciej ciąży księżnej.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.