Trwa ładowanie...

Księżna Kate mówiła znajomym, jak mają się do niej zwracać. Miała jeden powód

Kate Middleton długo wyczekiwała momentu, aż uda się jej zostać członkiem rodziny królewskiej. W związku z tym przez pewien czas wiele osób określało ją mianem "czekającej Kate". Ten przydomek bardzo irytował samą zainteresowaną.

Share
Księżna Kate mówiła znajomym, jak mają się do niej zwracać. Miała jeden powód
Źródło: Getty Images
d277pyi

Kate Middleton, a właściwie Katarzyna Elżbieta Mountbatten-Windsor, poznała się z księciem Williamem jeszcze w trakcie studiów w 2001 roku. Para zaczęła spotykać się dopiero od 2003 roku, a William przez długie lata nawet nie myślał o oświadczynach. Podobno to właśnie z tego powodu para dwukrotnie się rozstała.

Prośba Kate Middleton

Najbardziej bolesne było zerwanie w 2007 roku, jednak Kate postanowiła zachować tę wiadomość tylko dla siebie i pomimo złamanego serca nie pobiegła na skargę do brytyjskiej prasy bulwarowej, która tylko czekała na taką nowinkę.

Zamiast tego Kate uzbroiła się w cierpliwość i czekała na powrót miłości Williama. To właśnie wtedy niektórzy znajomi przykleili do niej pseudonim "waity Katy", czyli "czekająca Kate".

d277pyi

Kate bardzo doskwierało to określenie, dlatego poprosiła wszystkich swoich przyjaciół, aby zwracali się do niej pełnym imieniem, czyli Catherine. Wszystko po to, aby odciągnąć rymowane skojarzenie, które przyległo do jej imienia. Jak donosi brytyjska prasa również jej matka irytowała się słysząc uszczypliwy pseudonim swojej córki.

"Wstydzimy się za pijane koleżanki, matki". Sytuacja alkoholiczek w Polsce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d277pyi

Podziel się opinią

Share
d277pyi
d277pyi