GwiazdyKsiężniczka Marta Ludwika wychodzi za szamana Dureka. "Miłość może przełamać bariery"

Księżniczka Marta Ludwika wychodzi za szamana Dureka. "Miłość może przełamać bariery"

Norweska księżniczka Marta Ludwika przyjęła oświadczyny szamana Dureka Verretta
Norweska księżniczka Marta Ludwika przyjęła oświadczyny szamana Dureka Verretta
Źródło zdjęć: © Getty Images | Daniel Perez
12.06.2022 13:03

Norweska księżniczka Marta Ludwika zaręczyła się ze swoim partnerem, amerykańskim szamanem Durekiem Varrettem. Para poinformowała o tym we wspólnym oświadczeniu. Nie wiadomo jeszcze, kiedy i gdzie odbędzie się ślub. "Wszystko ogłosimy we właściwym czasie" - napisali.

Norweska księżniczka Marta Ludwika ogłosiła, że przyjęła oświadczyny swojego partnera, amerykańskiego samozwańczego szamana Dureka Varretta. Para spotyka się od 2019 roku, a ich związek wywołuje wiele emocji w mediach. Rodzice księżniczki, król Norwegii Harald V oraz królowa Sonja, przesłali parze "najserdeczniejsze gratulacje i najlepsze życzenia na przyszłość".

"Z radością ogłaszam, że jestem zaręczona z Szamanem Durekiem, tym, który sprawia, że moje serce bije, tym, który mnie widzi (...), który mnie rozśmiesza i z którym mogę być bezbronna. Miłość nas przekracza i sprawia, że rośniemy. Cieszę się, że dalej się rozwijam z tym pięknym mężczyzną" - napisała księżniczka na Instagramie.

Księżniczka przyjęła oświadczyny szamana Dureka. "Nie mogłam przestać płakać"

Jak podaje magazyn "People", Durek oświadczył się księżniczce podczas ich spotkania na wsi, w San Juan Capistrano w Kalifornii. "Byłem bardzo zdenerwowany, ponieważ towarzyszyło mi wiele emocji – lęki, stres i chęci, aby było to idealne dla mojej ukochanej" - relacjonował szaman.

Równie wiele silnych emocji odczuwała Marta Ludwika. "To było tak wzruszające i cudowne, że mężczyzna, którego kocham bardziej niż cokolwiek na tym świecie, padł na kolano i poprosił o moją rękę" - czytamy w "People". - "Byłam zachwycona tym, jak Durek uczynił ten moment wyjątkowym dla nas dwojga. Nie mogłam przestać płakać".

Durek Varrett będzie pierwszym czarnoskórym mężczyzną, który dołączył do europejskiej rodziny królewskiej. "To stanie się precedensem dla mojego ludu" - podkreśla mężczyzna w rozmowie z "People". - "Nie możemy zostać zapomniani i zasługujemy na uznanie za wielkość tego, kim jesteśmy i skąd pochodzimy. W Afryce zawsze byli królowie i królowe, ale niestety nie zostali rozpoznani na świecie w sposób, na jaki zasługują".

Marta Ludwika była żoną Arima Behnema. Rozwiedli się w 2017 roku

Księżniczka Marta Ludwika ma obecnie 50 lat i jest starszą siostrą następcy norweskiego tronu księcia Haakona. Kobieta jest czwarta w kolejce do tronu.

W 2002 roku pobrała się z pisarzem Arim Behnem, z którym miała troje dzieci. Małżeństwo jednak nie przetrwało - w 2017 roku para rozwiodła się. W 2019 roku Behn popełnił samobójstwo.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl