Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki ma dziś 59. urodziny. Spotykał się z wieloma kobietami

Kuba Wojewódzki skończył właśnie 59 lat. Nie tak dawno zdradził, że jego tajemnicza partnerka, której twarzy do tej pory nie pokazał, jest w ciąży. Teraz z okazji swoich urodzin opublikował na Instagramie zdjęcie z niemowlęciem. Przed decyzją o założeniu rodziny był związany z wieloma kobietami.

Wszystkie związki Kuby Wojewódzkiego Wszystkie związki Kuby Wojewódzkiego Źródło: AKPA
d2vcdqb

Kuba Wojewódzki 2 sierpnia 2022 roku obchodzi swoje 59. urodziny. Nie tak dawno postanowił ustatkować się u boku kobiety, której tożsamości na razie nie zdradza. Jednak zanim "król TVN-u" postanowił założyć rodzinę, spotykał się z wieloma kobietami. Pamiętacie je wszystkie? 

Anna Mucha

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki zaczęli spotykać się w 2003 roku. Poznali się na planie programu "Idol". Ich związek trwał aż cztery lata, co uczyniło go jednym z najdłuższych w życiu dziennikarza, który był już wtedy bardzo popularny. To on załatwił jej rolę w serialu "M jak miłość".

"Co najzabawniejsze, w ogóle nie myślała o aktorstwie. Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej, która pisała wówczas, że nabierają rozpędu sagę "M jak miłość", z pytaniem, czy może znalazłaby coś dla Ani. Tak dla rozpędu i chwilowego zajęcia. Zgodziła się. Nigdy nie przypuszczałem, że z takim potencjałem wsiąknie w to na zawsze. Moja wina" – napisał o Annie Musze w swojej książce.

d2vcdqb

Do dziś nie wiadomo, co było przyczyną rozstania pary. Mówiło się, że aktorka chciała założyć rodzinę, podczas gdy dziennikarz nie chciał nawet o tym słyszeć. Do dziś jednak Anna Mucha i Kuba Wojewódzki utrzymują bardzo przyjazne relacje. Jakiś czas temu żartowali nawet, że do siebie wrócili. 

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha AKPA
Kuba Wojewódzki i Anna Mucha Źródło: AKPA

Katarzyna Sowińska

Kuba Wojewódzki w 2008 roku związał się z aktorką i modelką Katarzyną Sowińską. Para chętnie chodziła razem na branżowe wydarzenia takie, jak premiery filmowe. Rozstali się po kilku miesiącach. 

Katarzyna Sowińska i Kuba Wojewódzki AKPA
Katarzyna Sowińska i Kuba Wojewódzki Źródło: AKPA, fot: AKPA

Olga Bołądź

Olga Bołądź i Kuba Wojewódzki mieli spotykać się w 2010 roku przez kilka miesięcy. Tak spekulowała przynajmniej kolorowa prasa, gdyż para była często razem widywana. Sami zainteresowani nigdy jednak nie potwierdzili, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. 

Olga Bołądź i Kuba Wojewódzki East News
Olga Bołądź i Kuba Wojewódzki Źródło: East News, fot: VIPHOTO

Justyna Ekert

W 2011 roku Kuba Wojewódzki postanowił nawiązać relację z kobietą spoza show-biznesu i ponoć wiązał z nią wielkie nadzieje. Choć byli często widywani razem, to nigdy nie potwierdzili swojego związku. Justyna Ekert miała zostawić Wojewódzkiego dla młodszego mężczyzny. 

d2vcdqb
Justyna Ekert i Kuba Wojewódzki AKPA
Justyna Ekert i Kuba Wojewódzki Źródło: AKPA, fot: AKPA

Natalia Lesz

Potem Kuba Wojewódzki spotykał się z Natalią Lesz. Aktorka i wokalistka potwierdziła związek, lecz już po rozstaniu z dziennikarzem. "Byłam jedną z bardzo wielu kobiet Kuby Wojewódzkiego" – powiedziała na łamach "Gali" w 2012 roku. 

Natalia Lesz i Kuba Wojewódzki AKPA
Natalia Lesz i Kuba Wojewódzki Źródło: AKPA, fot: AKPA

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki zapałali do siebie uczuciem w 2013 roku. Poznali się na warszawskiej uczelni, a dziennikarza miała urzec inteligencja i ambicja młodszej o 23 lata modelki. Ich związek nie przetrwał, mimo iż byli zaręczeni. Po pięciu wspólnych latach Kaczoruk i Wojewódzki się rozstali. 

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki AKPA
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki Źródło: AKPA, fot: AKPA

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki kilkakrotnie zostali przyłapani przez fotoreporterów na spotkaniach przy winie w warszawskich restauracjach. Czy były to randki? Choć kolorowa prasa nie miała wątpliwości, to sami zainteresowani nigdy tego nie potwierdzili. 

Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki AKPA
Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki Źródło: AKPA, fot: AKPA

Ponadto Kuba Wojewódzki był łączony z "wodziankami" ze swojego programu. Chodzi o Dominikę Zasiewską i Sarę Faraj. Obecnie jednak jest w poważnym związku z kobietą, z którą prawdopodobnie, sądząc po zdjęciu na Instagramie, doczekał się dziecka. Nauczony poprzednimi relacjami postanowił jednak nie zdradzać tożsamości swojej ukochanej. W 2019 roku w jednym z odcinków swojego programu powiedział jedynie, że kobieta ma 22 lata i studiuje medycynę. Nie wiadomo jednak, na ile można wierzyć celebrycie znanemu z dowcipkowania. 

d2vcdqb

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Wodzianka składa hołd Wojewódzkiemu: "Traktuję go jak starszego brata"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2vcdqb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vcdqb