Blisko ludziKuba Wojewódzki w kwarantannie domowej. Wymyślił nowy sport garażowy

Kuba Wojewódzki w kwarantannie domowej. Wymyślił nowy sport garażowy

Kuba Wojewódzki w kwarantannie domowej. Wymyślił nowy sport garażowy
Źródło zdjęć: © ons
aps
08.04.2020 09:26, aktualizacja: 21.01.2021 20:34

W związku z pandemią koronawirusa, rząd wprowadził kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się. Za spacer czy bieganie po parku można dostać mandat. Dodatkowo, zamknięte zostały plaże. Kuba Wojewódzki, choć spędza czas izolacji w apartamencie nad morzem, nie może skorzystać ze spaceru wzdłuż wybrzeża. Znalazł inny sposób na aktywność.

Kuba Wojewódzki skorzystał z przymusowego odpoczynku od obowiązków i udał się na czas kwarantanny narodowej do swojego apartamentu nad morzem. Kilka dni temu zaprezentował, na swoim profilu na Instagramie, zdjęcie stylowego mieszkania. Internautów zachwycił szczególnie widok z okna, który rozciąga się na morze. Do dyspozycji dziennikarz ma również piękny taras. Z pewnością nie brakuje mu świeżego powietrza, na co jednak nie może liczyć większa część społeczeństwa, mieszkająca w bloku, często bez balkonu.

"Z takim widokiem na naszą Gdynię to można żyć ", "Zazdroszczę", "To raj. Łap chwilę spokoju" – pisali obserwatorzy Kuby Wojewódzkiego w komentarzach. Pod postem znalazły się też słowa krytyki i opinie, że spędzanie czasu kwarantanny w samotności musi być ciężkie.

Kuba Wojewódzki na rowerze

Teraz "król TVN-u" postanowił podzielić się sposobem na aktywne spędzenie czasu kwarantanny. Opublikował na Instagramie zdjęcie w garażu podziemnym, po którym jeździ rowerem. Prezenter nie zapomniał o włożeniu maseczki ochronnej na twarz. "Nowy sport. Garażowy zjazd" – podpisał zdjęcie dziennikarz.

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Źródło artykułu:WP Kobieta