Blisko ludziKupiła dom. Pokazała, z czym musi się mierzyć. "Grzyb, krzywe ściany"

Kupiła dom. Pokazała, z czym musi się mierzyć. "Grzyb, krzywe ściany"

Justyna Kozłowska kupiła dom
Justyna Kozłowska kupiła dom
Źródło zdjęć: © Instagram

30.11.2021 14:01

Justynę Kozłowską czeka ogromny remont albo wyburzenie. Dziennikarka postanowiła zakupić dom stojący na pięknej działce. Sam budynek pozostawia jednak wiele do życzenia.

Justyna Kozłowska niedawno opublikowała na Instagramie post z fotografią, na której pozuje z nowo kupionym domem w tle. "W końcu mam swój kawałek wiejskiej ziemi!" - cieszyła się prezenterka. Na InstaStories pojawiła się również relacja ze środka nieruchomości, która nie jest w dobrym stanie.

Dziennikarka nie kryje radości nad zakupem. Czeka ją jednak sporo pracy

Budynek jest w naprawdę opłakanym stanie, czego Kozłowska ma świadomość. Oprowadzając instagramowych obserwatorów po kolei wymienia usterki.

- Tak wygląda domek w środku. (…) Wszędzie jest grzyb, pleśń, krzywe ściany, krzywe, zapadające się podłogi, są dziury, wybite okna. Ktoś mi pisze, że nie da się uratować tego domu. Chyba faktycznie nie ma za bardzo sensu. To by kosztowało za dużo czasu, pieniędzy, energii, a gra nie jest warta świeczki. To też nie jest jakiś zabytkowy, stary dom z piecem kaflowym. To jest po prostu mały, rekreacyjny, walący się domek - opowiadała, przechadzając się po kolejnych pomieszczeniach.

Dziennikarka pokazuje wnętrza zakupionego domu
Dziennikarka pokazuje wnętrza zakupionego domu© Instagram | Justyna Kozłowska

Działka jednak najwyraźniej była warta zainwestowania pieniędzy. Kozłowska przyznaje, że dom prawdopodobnie wyburzy, a w jego miejscu powstanie coś innego.

- Ale już widzę, jak za kilka miesięcy piekę w nowej kuchni chleb, ogarniam warzywniak czy pije kawkę na tarasie, a dzieciaki beztrosko biegają na dworze. A tak serio mnóstwo pracy przed nami, a ja jak zawsze jestem pełna energii i optymizmu. Bo marzenia są po to, żeby je spełniać - wyznała.

Z takim podejściem żaden remont dziennikarce nie powinien być straszny!

Justyna Kozłowska zmieniła swoje życie

Jeszcze nie tak dawno prowadziła popularny kanał o muzyczny VIVA. Jednak pracę w telewizji postanowiła rzucić na rzecz rozwoju osobistego. Jej przygoda z muzyką przyjęła inną formę - próbowała swoich sił w roli wokalistki. Później jednak postanowił skupić się na życiu rodzinnym. Obecnie jest mamą wesołej czwórki - Barbary, Jadwigi, Romana oraz Ludwika. Najmłodsze dziecko przyszło na świat w 2021 roku. Nie dziwi więc decyzja Kozłowskiej o odnalezieniu domu pod miastem, gdzie wszyscy spędzą przyjemne chwile i będą mieć okazję się wyszaleć!

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także