Kupujesz pieczywo w Biedronce? O tym możesz nie wiedzieć

Kupujesz bułki w Biedronce? Musisz to wiedzieć o najniższej szufladzie
Kupujesz bułki w Biedronce? Musisz to wiedzieć o najniższej szufladzie
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
oprac. ALLE

15.02.2024 13:21, aktual.: 07.03.2024 09:54

Pieczywo to jeden z produktów, który najczęściej ląduje w koszykach klientów popularnych dyskontów, takich jak Biedronka. Właśnie dlatego warto znać pewne triki, które ułatwią nam obsługę szuflad, w których przechowywane są nasze ulubione bułki czy chleby. Może nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale te szuflady mają pewne ukryte funkcje. Jakie?

Biedronka to jeden z najpopularniejszych supermarketów w Polsce, do którego wielu z nas udaje się na codzienne zakupy. Co najchętniej wybieramy z półek? Oczywiście, na liście naszych ulubionych produktów znajdują się sery, owoce czy mięso, ale niezmiennie na szczycie jest pieczywo. W Biedronce mamy naprawdę szeroki wybór chlebów i bułek, które uwielbiamy.

Problem z szufladą z pieczywem

Szuflady z pieczywem są umiejscowione w różnych miejscach supermarketu. Tak jest również w Biedronce, gdzie, podobnie jak w innych sklepach, znajdziemy specjalne półki z wysuwanymi szufladami, w których przechowywane są nasze ulubione chleby i bułki. Wszystko jest w porządku, dopóki szuflady są pełne pieczywa. Problem pojawia się, gdy ostatnia bułka znajduje się na samym końcu najniższej szuflady, a nasz kręgosłup nie pozwala nam się swobodnie schylić.

Czy kiedykolwiek spotkaliście się z taką sytuacją? Czy zmagaliście się wtedy z szufladą, robiąc prawdziwe akrobacje, aby wyciągnąć bułkę lub chleb, czy może skorzystaliście z ukrytej funkcji szuflady, o której wiedzą tylko nieliczni? Jeżeli niestety musieliście się siłować, koniecznie musicie poznać i wypróbować tę tajemniczą funkcję. To prawdziwy "game changer".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ukryta funkcja szuflady

Od teraz wasze życie stanie się znacznie prostsze. Wystarczy, że w razie potrzeby skorzystacie z dźwigni, która znajduje się w prawym górnym rogu półki i umożliwia wysunięcie szuflady. Naciśnijcie ją, a spokojnie wyciągniecie ulubione pieczywo, bez niepotrzebnego stresu i zbędnej gimnastyki. Pamiętajcie tylko, aby później zamknąć za sobą szufladę. Dzięki temu pieczywo nie zrobi się suche i czerstwe, a inni klienci również będą mogli je kupić.

Czy kiedykolwiek korzystaliście z takiej dźwigni?

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (56)
Zobacz także