GwiazdyKurscy nie pojadą w podróż poślubną. Wszystko przez koronawirusa

Kurscy nie pojadą w podróż poślubną. Wszystko przez koronawirusa

Jacek i Joanna Kurscy
Jacek i Joanna Kurscy

21.07.2020 07:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jacek i Joanna Kurscy nie wybiorą się w podróż poślubną. Przyczyną ma być pandemia koronawirusa. Małżonkowie rozważają jednak krótki wyjazd do jednego najbardziej turystycznych regionów w Polsce - donosi "Super Express". Gdzie pojadą?

W sobotę 18 lipca Jacek Kurski wziął ślub kościelny z Joanną Klimek. Na uroczystości w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach pojawili się politycy, w tym prezes PiS-u Jarosław Kaczyński, członkowie partii rządzącej oraz dziennikarze TVP. O zawarciu małżeństwa przez byłego prezesa telewizji narodowej wciąż jest głośno. Teraz okazało się, że małżonkowie nie pojadą w podróż poślubną.

Podróż poślubna Jacka Kurskiego i Joanny Kurskiej nie odbędzie się

Dziennik "Super Express" zapytał parę o plany na podróż poślubną. Jak się okazuje, Kurscy zrezygnowali z zagranicznego wyjazdu przez pandemię koronawirusa, która powraca ze zdwojoną siłą po poluzowaniu obostrzeń w wielu krajach. "Niestety na razie się nie wybieramy i nie planujemy podróży poślubnej z uwagi na koronawirusa" - przyznała w rozmowie z dziennikiem Joanna Kurska.

Małżonkowie nie wykluczają jednak wygospodarowania czasu na odpoczynek i rozważają wyjazd do jednego z najbardziej turystycznych rejonów Polski, w którym Jacek Kurski może oddać się jednej ze swoich pasji. "Jednym z bezpiecznych rozwiązań byłaby wyprawa na Mazury. I być może tam się wkrótce wybierzemy. Jacek uwielbia żeglować" - wyznała świeżo poślubiona żona byłego prezesa TVP.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)