Blisko ludziJacek Kurski wziął ślub kościelny. Jego żona Joanna: "Nigdy nie jest za późno na miłość"

Jacek Kurski wziął ślub kościelny. Jego żona Joanna: "Nigdy nie jest za późno na miłość"

Jacek Kurski z żoną
Jacek Kurski z żoną
Karolina Błaszkiewicz

20.07.2020 07:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W miniony weekend były prezes TVP powiedział sakramentalne "tak" swojej drugiej żonie, Joannie. Panna młoda pokusiła się o emocjonalny komentarz.

Ślub Kurskich odbył się w sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach – dwa lata po zawarciu przez nich tego cywilnego. Dawnemu szefowi telewizji publicznej zależało na tym, by przysięgać miłość i wierność przed Bogiem. I w końcu się udało. Wcześniejsze małżeństwo Kurskiego unieważniono. – To najszczęśliwszy dzień w moim życiu. To wielkie przeżycie – wyznała żona prezesa Joanna.

Joanna Kurska o ślubie

Nie bez znaczenia jest fakt, że decyzję o ślubie para podjęła na tym etapie życia. – Jesteśmy starsi, dojrzali i zupełnie inaczej przeżywa się tę przysięgę. Nigdy nie jest za późno na miłość. Obydwoje z Jackiem jesteśmy z Gdańska, poznaliśmy się w Warszawie, a ślub wzięliśmy w Krakowie. Na razie podróży poślubnej ze względu na koronawirusa nie planujemy – powiedziała Kurska "Super Expressowi".

Dodała, że mąż jest miłością jej życia i nikogo nie kochała tak jak jego. – Miłość jest wszystkim, to miłość buduje nas każdego dnia – zaznaczyła. Joanna Kurska, wcześniej Klimek, z wykształcenia jest nauczycielką języka polskiego. Skończyła polonistykę na Uniwersytecie Gdańskim oraz podyplomowe studia menadżerskie w Instytucie Organizacji i Zarządzania w Przemyślu. Przyszłego męża poznała w pracy, gdy była dyrektor programową TVP. Ich związek wyszedł na jaw w 2016 r.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (478)