Trwa ładowanie...

Kylie Jenner otoczona przez ochroniarzy. Ma ich tylu, co prezydent USA

Choć Kylie Jenner jest z pewnością jedną z najsławniejszych osób na świecie, niedawno liczba jej ochroniarzy przerosła najśmielsze oczekiwania. Na gwiazdę jest zwrócone kilkadziesiąt par oczu na każdym kroku. A stoi za tym jej obecny partner, Travis Scott.
Share
Jenner dostała 5 bądź 6 dodatkowych ochroniarzy
Jenner dostała 5 bądź 6 dodatkowych ochroniarzyŹródło: East News, Fot: MPP
d2nkciu

Jak donosi portal TMZ, Travis Scott zapewnił swojej partnerce Kylie i ich córce taką ochronę, jakiej nie powstydziłby się prezydent USA. Według informatorów poza ochroną, którą obecnie ma zapewniona celebrytka, Jenner dostała 5 bądź 6 dodatkowych strażników. A wszystko dlatego, że postanowiła odwiedzić ukochanego podczas jego trasy koncertowej.

Raper miał umieścić dodatkową ochronę w jej garderobie oraz za kulisami, które mieli obchodzić na godzinę przed jej przybyciem. Ponadto ochroniarze zostali rozstawieni również przy wszystkich wyjściach ewakuacyjnych, na wypadek najgorszego scenariusza.

Choć z pewnością wymagało to wiele nakładów pracy, podobno nikt z ekipy nie narzekał na zwiększoną ochronę. Gdy Travis jest z Kylie i ich córką Stormi, ma mieć dużo lepszy humor.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d2nkciu

Podziel się opinią

Share
d2nkciu
d2nkciu