GwiazdyLara Gessler mówi o płci dziecka! Jej odpowiedź jest jednoznaczna

Lara Gessler mówi o płci dziecka! Jej odpowiedź jest jednoznaczna

Lara Gessler z mężem
Lara Gessler z mężem
AKPA
07.04.2022 15:02, aktualizacja: 07.04.2022 15:18

Lara Gessler już niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. Córka najsłynniejszej polskiej restauratorki, Magdy Gessler, udzieliła krótkiego, aczkolwiek dosadnego, komentarza na temat płci przyszłego potomka. Co powiedziała?

Lara Gessler doświadczyła macierzyństwa po raz pierwszy w październiku 2020 r. Wtedy też wraz z Piotrem Szelągiem powitała na świecie córeczkę Nenę. Szczęśliwa mama twierdzi, że życie po urodzeniu dziecka okazało się dla niej niemałym zaskoczeniem.

- Spodziewałam się, że będą nieprzespane noce itd., ale mała jest naprawdę bardzo łaskawa. Myślę, że jest mniej demonicznie, niż zakładałam, ale też są bardzo różne dzieci i to nie jest zasługa rodziców - tłumaczyła córka Magdy Gessler w szczerej rozmowie z Plejadą.

Płeć drugiego potomka Lary Gessler

29 marca celebrytka po raz kolejny obwieściła na swoim Instagramie niezwykle radosną nowinę. Gessler już za kilka miesięcy powita na świecie kolejnego potomka. Jak deklaruje, wie już, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Zaznacza jednak, że nie chce jeszcze publicznie wyjawić płci swojego drugiego dziecka. - Nie, jeszcze nie - stanowczo odpowiada tylko na dociekliwe pytania reporterki portalu Jastrząb Post.

Najbliższe plany Lary Gessler

33-latka wyjaśnia jednak, że wraz z mężem oczekuje narodzin potomka z należytym spokojem. Przygotowania poprzedzające drugi poród nie są już bowiem tak ogromnym wyzwaniem, jak to często bywa za pierwszym razem.

Gessler zaznacza, że jest daleka od snucia wizji na temat pokoiku dla noworodka - Nauczyliśmy się po pierwszym dziecku, że pokoik przydaje się dopiero od jakiegoś pierwszego roku życia, więc nie spieszymy się z tym. Zobaczymy - Lara Gessler podsumowuje w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także