Trwa ładowanie...
d3b6hf7

Lara Gessler odpowiedziała na prośbę fanki. Była nietypowa

Lara Gessler w ciągu ostatnich kilku miesięcy stała się pełnoprawną celebrytką. Niektórzy wielbiciele 29-latki obawiają się, że show-biznes źle na nią wpłynie. Jedna z fanek wystosował do niej nawet konkretny apel. Odpowiedziała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Lara Gessler jest lubiana przez widzów
Lara Gessler jest lubiana przez widzów (AKPA)
d3b6hf7

Lara Gessler sprawia wrażenie mocno stąpającej po ziemi kobiety. Można było przynajmniej takie odnieść, kiedy brała udział w programie "Ameryka Express". Zachowywała się naturalnie i nie nosiła makijażu. To spodobało się widzom.

Kilka miesięcy później Lara jest na celowników mediów. Niedawno głównie z powodu rozstania z mężem Pawłem Ruczem. Nie komentuje tego, na Instagramie oglądamy jej filmiki poświęcone gotowaniu czy odważne stylizacje, z których córka Magdy Gessler jest znana.

Po wrzuceniu nowego zdjęcia, fanka odezwała się do 29-latki z pewną prośbą. "Jesteś taka śliczna i naturalna. Nie zrób sobie krzywdy botoksem i operacjami plastycznymi jak wszystkie laski show-biznesu. Błagam!" – czytamy.

d3b6hf7

Lara zareagowała na komentarz wielbicielki. "O mamo! Dziękuję ci bardzo. Mogę zagwarantować, że niczego podobnego nie planuję" – brzmiała odpowiedź młodej gwiazdy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3b6hf7

Podziel się opinią

Share
d3b6hf7
d3b6hf7