Blisko ludziLara Gessler w DDTVN. Zachęcała do wartościowej akcji

Lara Gessler w DDTVN. Zachęcała do wartościowej akcji

Lara Gessler włączyła się w akcję DDTVN
Lara Gessler włączyła się w akcję DDTVN
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
27.11.2021 12:25

Córka jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich restauratorek pojawiła się w studio popularnej śniadaniówki. Lara Gessler postanowiła zachęcić widzów do wzięcia udziału w pewnej wymianie.

Lara Gessler z chęcią i zaangażowaniem promuje ważne akcje i wydarzenia. W weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" gwiazda namawiała widzów do wzięcia udziału w wymianie zabawek. Jak przeczytamy na oficjalnej stronie śniadaniówki, w przedsięwzięciu bierze udział stowarzyszenie Współdzielnik, a także Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomiankach.

Już wkrótce rusza akcja "Dzień Dobry TVN". Warto się jej przyjrzeć

"Wymień zabawkę - nie kupuj nowej" to ciekawe przedsięwzięcie, którego organizacji podjął się program DDTVN.

"Wiele dzieci ma pod dostatkiem zabawek, z których już nie korzysta, ponieważ dostały nowe, wyrosły ze starych bądź zwyczajnie się nimi znudziły. Rodzicom brakuje miejsca w szafach, aby zmieścić kolejne nowe lalki czy klocki, ponieważ te stare, ledwie użyte, zwyczajnie szkoda jest im wyrzucić. Już wkrótce będzie można oddać lub wymienić się zapomnianymi zabawkami z innymi rodzicami i dziećmi - czytamy na stronie programu.

Lara Gessler wspiera akcję DDTVN
Lara Gessler wspiera akcję DDTVN © Instagram | Lara Gessler

Swoje poparcie dla akcji wyraziła Lara Gessler, która rankiem zjawiła się w studiu, aby powiedzieć o samej idei nieco więcej.

- Tak samo możemy robić z ciuchami i z zabawkami. - stwierdziła Gessler na InstaStories.

Gessler wytłumaczyła na antenie dokładny cel i przebieg akcji, zauważając, że w ten sposób możemy nie tylko nabyć nowe zabawki dla swoich pociech, lecz także sprzeciwić się bezsensownemu kupowaniu kolejnych produktów. Kolejną zaletą jest fakt, że zabawki, które w trakcie wymiany nie nabędą nowego właściciela, trafią do wspomnianego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach, a stamtąd prosto do potrzebujących dzieci.

Po święcie konsumpcjonizmu czas na "dzień bez zakupów"

Po piątkowym szaleństwie zakupów, 27 listopada ma nam na celu przypomnieć o tym, że na kupowaniu świat się nie kończy. "Dzień Dobry TVN" właśnie na ten dzień zaplanowało swoją akcję z wymienianiem zabawek. To piękny gest, w w którego promocję włączyły się gwiazdy. Oprócz Lary Gessler, podczas zbiórki można było spotkać m.in. Wojciecha Błacha. Akcja trwała od godziny 8 do 11:30.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta