Blisko ludziLekarz poprosił ją o rękę. Kobieta boi się, że nie poradzi sobie jako jego żona

Lekarz poprosił ją o rękę. Kobieta boi się, że nie poradzi sobie jako jego żona

Lekarz poprosił ją o rękę. Kobieta boi się, że nie poradzi sobie jako jego żona
Źródło zdjęć: © 123RF
Klaudia Stabach
06.07.2019 11:25, aktualizacja: 06.07.2019 13:26

Jak głosi stare przysłowie – serce nie sługa. Jedna z internautek przekonała się o tym na własnej skórze. Kobieta zakochała się (ze wzajemnością) w lekarzu, którzy szybko kupił dla niej pierścionek. Internautka przyjęła go, ale ma mnóstwo obaw.

W związku z lekarzem

Na naszym forum Kafeteria WP pojawił się wątek, w którym chętnie wypowiadają się zamężne kobiety. Autorka wpisu niedługo ma zostać żoną lekarza i zastanawia się, czy to dobry pomysł.

"Jestem zwykłą dziewczyną po ekonomii. Rok temu poznałam chłopaka. Okazało się, że jest lekarzem. Dobrze nam się rozmawiało, często się spotykaliśmy i zostaliśmy parą. Od 3 miesięcy mieszkamy razem. Niedawno mi się oświadczył. Powiedziałam 'tak', ale trochę się martwię. Powiedział, że nie będę musiała już nigdy w życiu pracować" – opowiada.

Kobieta martwi się, że jej niższy status społeczny może być problemem: "Ja – taka zwykła osoba po ekonomii z lekarzem...".

Żona lekarza

Podłamana autorka poprosiła inne internautki o radę. "Nie wiem, jak wygląda życie żony lekarza. Może ktoś się podzieli spostrzeżeniami?" – zapytała.

Zobacz także: Malowanie ścian to prosty i efektowny "Patent na Remont"!

Komentujące przeważnie podkreślały, że lekarz również jest człowiekiem, dlatego nie musi się niczego obawiać. "Jeśli się kochacie, to nad czym ty się zastanawiasz?" – zapytała jedna. "Zawód naprawdę nie ma znaczenia" – dodała druga.

Jednocześnie autorka została ostrzeżona. "Nie nabieraj się na gadanie, że nie będziesz musiała pracować. Spoko, jak on będzie dobrze zarabiał, ale mimo to nie uzależniaj się od niego finansowo. Po kilku/kilkunastu latach zacznie się wygadywanie, że czemu wydajesz jego ciężko zarobione pieniądze na jakieś pier.doły" – tłumaczyła kolejna z komentujących.

A wy jak uważacie, czy inny zawód może być przeszkodą w stworzeniu udanego małżeństwa?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także