Trwa ładowanie...
d3ktkh9

Lekarz przekonuje: WOŚP zapewnia najlepszy sprzęt

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz 28. zachęca Polaków do hojności. W tym roku pieniądze pójdą na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Do wsparcia WOŚP zachęca dr Wojciech Falęcki, lekarz z teamu Mamy Ginekolog.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
28. Finał WOŚP ma być niezapomniany – tak zapowiadają władze Wrocławia
28. Finał WOŚP ma być niezapomniany – tak zapowiadają władze Wrocławia (123RF, Fot: Materiały prasowe)
d3ktkh9

Sprzęt i szkolenia fundowane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy są najwyższej klasy. Nie ma co do tego wątpliwości i każdy lekarz, który korzysta ze sprzętu "z serduszkiem", to potwierdza. Większość polskich dzieci urodzonych po 2002 roku miało styczność ze sprzętem finansowanym przez WOŚP.

To wtedy fundacja wprowadziła program przesiewowego badania słuchu noworodków, który co roku obejmuje blisko 400 tys. dzieci. To tylko jeden z tysięcy powodów, dla których warto wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Dr Wojciech Falęcki, znajomy Mamy Ginekolog, wspiera WOŚP

Do charytatywnej zbiórki włączył się lekarz ginekolog, dr Wojciech Falęcki, który na Instagramie mówi, jak ważną rolę w szpitalach odgrywa sprzęt i szkolenia, które opłacane są ze środków fundacji. Dodaje, że marzeniem każdego lekarza jest przyjmowanie porodów zdrowych maluchów, ale póki nie jest to możliwe, diagnostyka z najwyższej półki i zaawansowane metody leczenia są bardzo potrzebne.

d3ktkh9

Lekarz namawia swoich obserwatorów do wsparcia WOŚP, nawet bez wychodzenia z domu. Falęcki, który prywatnie przyjaźni się z Nicole Sochacki-Wójcicką, znaną jako Mama Ginekolog, wspomina również o akcji organizowanej przez lekarkę-influencerkę.

Mama Ginekolog, która rok temu przekazała na WOŚP ponad milion złotych, w tym roku chce pobić swój rekord. Wszystkie pieniądze pozyskane ze sprzedaży swoich e-booków przelewa na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z pewnością będzie to kwota większa niż w 2019 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ktkh9

Podziel się opinią

Share

d3ktkh9

d3ktkh9
d3ktkh9