GwiazdyLewandowska dostała prezent od Pazury, gdy była małą dziewczynką. Wzruszające wspomnienie

Lewandowska dostała prezent od Pazury, gdy była małą dziewczynką. Wzruszające wspomnienie

Cezary Pazura
Cezary Pazura
Źródło zdjęć: © AKPA | Kurnikowski
31.05.2021 12:00

Cezary Pazura wciąż jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Ma liczne grono fanów, do którego - jak się okazuje - należy także Anna Lewandowska. Niedawno aktor opowiedział historię ich pierwszego spotkania. Anna miała wtedy 12 lat i dostała od swego idola miłą pamiątkę. Ma ją w domu do dziś.

Cezary Pazura to niekwestionowana sława i jeden z najlepszych polskich aktorów. O spotkaniu, wspólnym zdjęciu czy autografie od słynnego filmowego "Killera" nadal marzy wielu Polaków.

Jak się okazuje, do grona wiernych fanów popularnego aktora należy także Anna Lewandowska. Pazurę podziwia od dzieciństwa, od zawsze uwielbiała oglądać kultowe filmy z nim w roli głównej. Gdy była nastolatką, udało jej się go poznać i otrzymała od niego wyjątkowy prezent. O tym spotkaniu aktor opowiedział z okazji premiery filmu "Druga połowa", w którym występują piłkarze polskiej reprezentacji.

Pazurowie i Lewandowscy przyjaźnią się

Ostatnio Pazura spotkał się z Lewandowskimi. Anna przypomniała mu wtedy o ich pierwszym spotkaniu. Gdy miała 12 lat, poprosiła o autograf, a ten bez wahania zgodził się podpisać. Wyznała, że nadal ma tę pamiątkę w domu. Aktor nie krył wzruszenia.

"Anię znam od dziecka. Spotkałem ją pierwszy raz na planie filmu "Nic śmiesznego". Miała wtedy 11, 12 lat - może mniej. Dostała ode mnie autograf i ma go do dziś, co mnie bardzo zaskoczyło i uwiodło. To wspaniała osoba i cudowna koleżanka" - powiedział Cezary Pazura przy okazji premiery najnowszego filmu, w którym zagrał.

Teraz popularny aktor i jego żona Edyta Pazura przyjaźnią się z Lewandowskimi. "Poznaliśmy się we czwórkę, czyli moja żona, Ania i ja. Poznaliśmy się na imprezie "Pani", na rozdaniu Złotych jabłek. Byliśmy zaproszeni. Państwo Lewandowscy dostawali tę nagrodę i tak od słowa do słowa poznaliśmy się. To koleżeństwo, przyjaźń, trwa do dziś" - mówił Pazura.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta