GwiazdyLily Allen na internetowym odwyku

Lily Allen na internetowym odwyku

Lily Allen na internetowym odwyku
Źródło zdjęć: © ONS.pl

19.12.2009 20:14, aktual.: 17.05.2010 15:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brytyjska piosenkarka Lily Allen zamknęła swoje konta internetowe na znanych portalach społecznościowych. Powód? Była od nich uzależniona.

Brytyjska piosenkarka Lily Allen zamknęła swoje konta internetowe na znanych portalach społecznościowych. Powód? Była od nich uzależniona.

Wokalistka porównała to do nałogu alkoholowego i narkotykowego.
- Korzystałam z Internetu w naprawdę destrukcyjny sposób – wyznała. – Wydaje mi się, że podobnie jest z alkoholikami i narkomanami, którzy muszą odstawić używki, żeby móc zobaczyć, jak zły miały na nich wpływ. Musiałam zupełnie przestać korzystać z sieci. Dawniej, kiedy czułam się źle, szukałam tam negatywnych opinii na swój temat, tylko po to, żeby uzasadnić swój stan: „No tak, jestem gruba i brzydka...” Czasami pisałam też coś niemądrego, co pierwotnie skierowane było tylko do fanów; ale koniec końców wyglądało to tak, jakbym próbowała zaistnieć w „The Sun” [popularny brytyjski brukowiec – przyp. red.].

Co ciekawe, kariera Allen zaczęła się właśnie dzięki Internetowi – sukces odniosła dzięki popularyzacji swojej twórczości na koncie MySpace. Potem założyła podobne strony na Facebooku i słynnym wśród gwiazd Twitterze. Teraz piosenkarka zarzeka się, że nie posiada już nawet własnego komputera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także