Blisko ludziLily James całowała się z żonatym mężczyzną. "Myślę, że ciągle popełniam błędy i czuję, że o to chodzi w życiu"

Lily James całowała się z żonatym mężczyzną. "Myślę, że ciągle popełniam błędy i czuję, że o to chodzi w życiu"

Lily James
Lily James
Źródło zdjęć: © Getty Images
Anna Podlaska

14.10.2020 14:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lily James padła ofiarą medialnej nagonki. Zdjęcia, na których całuje się z Dominikiem Westem, mężem i ojcem trójki dzieci, obiegły świat. Choć aktorka miała w tym układzie czystą kartę, spadła na nią fala krytyki. Teraz mówi, że nie boi się popełniać błędów.

Aktor, z którym namiętnie całowała się Lily James to Dominic West, znany przede wszystkim z głównej roli w nagradzanym serialu "The Affair", w którym to wcielił się w postać Noah. W projekcji mężczyzna zdradza żonę ze znacznie młodszą kobietą i finalnie porzuca rodzinę. Dominic West chyba takiego zamiaru nie miał, bo po wybuchu skandalu ze zdjęciami, natychmiast pokazał się publicznie z żoną i obdarzał ją gorącymi pocałunkami.

Lily James udzieliła wywiadu

Lily James rozmawiała właśnie z dziennikarką Harper's Baazar. Mówiła, że ciągle popełnia błędy i czuje, że o to chodzi w życiu. Dodała, że nigdy nie uciekała od problemów i nie bała się ich. Tłumaczyła, że trudne sytuacje życiowe są po to, aby wyciągać z nich wnioski.

W innym wątku rozmowy podkreślała, że jakby była młodsza, skupiłaby się bardziej na sobie, zamiast obsesyjnie "uganiać się" za chłopakami i zabiegać o nich. Starałaby się również nie brać życia, aż tak bardzo na serio. Z drugiej strony przekonywała, że "romanse się zdarzają". Wielu odbiera te słowa jako kajanie się za ostatnią sytuację.

Lily James w namiętnych uściskach żonatego aktora

Świat dowiedział się o romansie aktorów po tym, jak jeden z tabloidów opublikował ich wspólne zdjęcia z wypadu do Włoch. Na fotografiach, które obiegły internet, para nie szczędzi sobie czułości. Dominik West zdecydował się także na zdjęcie obrączki. Co więcej, sytuacja miała miejsce zaraz po tym, jak kolorowa prasa doniosła o rozstaniu Lily James i Matta Smitha.

Dominic West w 2010 roku zawarł związek małżeński z Catherine FitzGerald. Para doczekała się trójki dzieci: córki Dory oraz synów Senana i Francisa.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także