GwiazdyLindsay Lohan opalała się za darmo

Lindsay Lohan opalała się za darmo

Lindsay Lohan opalała się za darmo
Źródło zdjęć: © Eastnews

09.02.2011 16:07, aktual.: 09.02.2011 22:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Problemy z prawem Lindsay Lohan zdają się nie mieć końca. Tym razem aktorka została pozwana do sądu przez... salon opalania natryskowego.

Problemy z prawem Lindsay Lohan zdają się nie mieć końca. Tym razem aktorka została pozwana do sądu przez... salon opalania natryskowego. Lorit Simon, właścicielka salonu Tanning Vegas, twierdzi, że Lohan do tej pory nie zapłaciła za usługi, z których korzystała w latach 2007-2009. Jej rachunek za opalanie opiewa na ponad 41 tysięcy dolarów. To nie jedyna sprawa sądowa, jaka ciąży teraz na Lohan.

Gwiazda została niedawno oskarżona o kradzież naszyjnika wartego 2,5 tysiąca dolarów. Jeśli sąd uzna ją winną, Lohan może trafić do więzienia nawet na 3,5 roku.

Przypomnijmy, że zaledwie miesiąc temu gwiazda zakończyła 3-miesięczne leczenie w klinice odwykowej Betty Ford. Lohan trafiła do placówki za złamanie postanowień zwolnienia warunkowego.

Dorobek artystki zamyka rola w filmie "Maczeta", który na polskich ekranach zagościł 26 listopada. Jej ostatni longplay to "A Little More Personal (Raw)" z grudnia 2005 roku.

(megafon.pl/ma)

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także