Trwa ładowanie...

Lis i Rusin mają być z kogo dumni. Ich córki jeszcze namieszają

Kingi Rusin i Tomasza Lisa nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich latorośle powoli odciągają od nich uwagę. Są pięknymi dziewczynami przed którymi świat stoi otworem. Aktywne na Instagramie okrzyknięto celebrytkami i w takim gronie się je ustawia. Czy słusznie?

Share
Lis i Rusin mają być z kogo dumni. Ich córki jeszcze namieszają
Źródło: East News
d3d7cxn

Starsza Pola studiowała dziennikarstwo w Nowym Jorku. "Są dni lepsze i gorsze, ale w gruncie rzeczy cieszę się, że mam okazję poznać nowych ludzi i wtopić się na chwilę w nowe środowisko" – pisała na swoim blogu. Niedawno wróciła do Polski i tutaj kontynuuje naukę. Nie jest tajemnicą, że jej wielką pasją jest sport. Polka to zagorzała fanka Legii. Stołeczny klub zawsze może liczyć na wsparcie 20-latki.

Jej drugie hobby to konie. Złapała bakcyla, gdy była jeszcze dzieckiem. Dzisiaj jest zawodowcem, bierze udział w zawodach jeździeckich. To na jednych z nich poznała swojego chłopaka, Andrzeja Opłatka. Parą są od dawna, ale nigdy się ze swoim uczuciem nie afiszowali. Pola chętniej pokazuje siebie i to, co ją ciekawi albo boli. Niedawno w emocjonalnym wpisie apelowała do rówieśników, by wychodzili na ulice i bronili demokracji. Nazwisko w końcu zobowiązuje.

Polę i Igę dzielą 3 lata różnicy. Młodsza z sióstr pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako modelka. Ma 175 cm wzrostu, blond włosy i niebieskie oczy. Jej interesów pilnuje agencja Model Plus, na stronie której możemy oglądać zdjęcia Igi. 17-latka chodziła po wybiegach, promowała marki, niedawno jednak zawiesiła karierę. A przynajmniej na chwilę ją odłożyła. Podobnie jak siostra, próbuje sił w dziennikarstwie. Pola napisała felieton sportowy, Iga za to rozmawiała z Lechem Wałęsą. Prywatnie zdaje się być pełną energii dziewczyną. Jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych, często widzi się ją w towarzystwie młodych gwiazd. Jej przyjaciółką jest m.in. aktorka i wokalistka Julia Wieniawa.

Rodzice są dumni z córek i często chwalą się nimi w sieci. Kinga Rusin przyznała, że dni, w których przyszły na świat, były najszczęśliwszymi w jej życiu. Tomasz Lis za to chętnie pozuje z Igą i Polą do wspólnych zdjęć. "Mój najlepszy przyjaciel i największe wsparcie życiowe. Dla mnie najwspanialszy tata na świecie" – tak pisała o nim ta pierwsza w Dniu Ojca. O mamie obie zgodnie mówią, że jest najlepsza.

d3d7cxn

Podziel się opinią

Share
d3d7cxn
d3d7cxn