Wszystko nagrała. 62‑latka oddała się czułościom z młodym Włochem

Mama Agnieszki Włodarczyk ma o 30 lat młodszego partnera
Mama Agnieszki Włodarczyk ma o 30 lat młodszego partnera
Źródło zdjęć: © AKPA

02.05.2024 18:01, aktual.: 02.05.2024 19:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Stasiukiewicz spędza majówkę z córką Agnieszką Włodarczyk i młodszym o 30 lat mężem. Relacja 62-latki z Włochem o imieniu Nader od początku budzi spore zainteresowanie.

Anna Stasiukiewicz rozwiodła się z mężem, kiedy ich córka, Agnieszka Włodarczyk, miała dwa lata. Obydwoje ułożyli sobie życie na nowo. W 2023 roku 62-latka wyszła za 30 lat młodszego od siebie Włocha.

Obecnie jej miłość kwitnie. Na dobre tory weszła również jej relacja z córką, a nie zawsze była tak kolorowa. Anna i Agnieszka przez dwa lata nie utrzymywały ze sobą kontaktu. W końcu znalazły nić porozumienia. Pochwaliły się w sieci zdjęciami ze wspólnie spędzanej majówki.

Poznała 30 lat młodszego Włocha

Anna Stasiukiewicz poznała swoją obecną miłość w mediach społecznościowych. Mężczyzna o imieniu Nader urodził się we Włoszech. Długo starał się o jej uwagę.

"Wiadomość od niego leżała w spamie, jak pięćdziesiąt innych od starających się i piszących do mnie komplementy mężczyzn. Nader też pisał, ale ja odpisywałam, że mnie młodzi nie interesują" – mówiła Stasiukiewicz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Różnica wieku na początku wydawała jej się nie do przejścia. 62-latka nie wyobrażała sobie siebie z mężczyzną, który jest młodszy od jej córki.

On jednak nie ustępował. Był na tyle zdeterminowany, że Anna postanowiła dać mu szansę. Miłość rozkwitła, a para wzięła ślub pod koniec 2023 roku.

Rodzinna majówka

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się, jak spędza majówkę. We wspólnym biesiadowaniu uczestniczyła rodzina (w tym jej mąż Robert Karaś) oraz znajomi, m.in. dziennikarz Michał Rogoziński.

Nie zabrakło również mamy aktorki i Nadera. Nie szczędzili sobie czułości. Na jednym z nagrań widzimy, jak kobieta siedzi na kolanach młodego męża.

Choć relacja 62-latki z młodszym mężczyzną wzbudza ogromne zainteresowanie, mama Agnieszki nic nie robi sobie z nieprzychylnych komentarzy.

"I po co ta zazdrość? Zazdrość urodzie szkodzi" - napisała pod jednym z filmów.

© Instagram | @agnieszkawlodarczykofficial
© Instagram | @agnieszkawlodarczykofficial

Warto wspomnieć, że Agnieszka Włodarczyk również gustuje w młodszych. Jej mąż Robert Karaś przyszedł na świat dokładnie osiem lat i trzy miesiące po dniu jej narodzin. Ona podchodzi jednak z dystansem, zarówno do różnicy wieku w jej związku, jak i w związku mamy.

"Mamusia panią przebiła" - napisała jedna z internautek pod postem Agnieszki.

"Tak, ona idzie na rekord" - odpisała aktorka, załączając roześmiany emotikon.

© Instagram | @agnieszkawlodarczykofficial

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także