Ma sporo młodszą żonę. Mało kto wie, z kim się związał

Ma sporo młodszą żonę. Mało kto wie, z kim się związał

Wojciech Mann
Wojciech Mann
Źródło zdjęć: © AKPA
25.01.2024 11:23, aktualizacja: 25.01.2024 13:54

Wojciech Mann i Ewa Bańska są małżeństwem od ponad 30 lat. Nie każdy jednak wie, że dziennikarz był wcześniej już dwukrotnie żonaty. Dlaczego jego poprzednie związki nie wyszły? Z okazji jego 76. urodzin zdradzamy nieco szczegółów z życia prezentera.

25 stycznia Wojciech Mann świętuje 76. urodziny. Wiele osób kojarzy go dzięki programowi "Szansa na sukces", którą prowadził niemal dwie dekady. Mimo ogromnej rozpoznawalności dziennikarz bacznie strzeże swojej prywatności. Nieco swobodniejsze podejście ma w tej kwestii jego młodsza o ponad 20 lat małżonka.

Wojciech Mann szczerze o swoich małżeństwach

Wojciech Mann to jeden z tych dziennikarzy, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Prężnie rozwijał swoją karierę nie tylko w telewizji, ale również w radiu. Nie każdy też wie, że jest autorem tekstów wielu piosenek z repertuaru takich gwiazd jak Zbigniew Wodecki czy Anna Jantar.

Mimo że od lat związany jest z show-biznesem, niechętnie wypowiada się publicznie na temat swojego życia uczuciowego. Wychodzi bowiem z założenia, że małżeństwa nie powinny być medialne. Kilka razy zrobił jednak wyjątek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wiadomo, że Mann był trzykrotnie żonaty. Dziennikarz nie ukrywał, że gdy po raz pierwszy stanął na ślubnym kobiercu, był jeszcze dość niedojrzały.

"Pierwsze małżeństwo było dla mnie takim progiem. Wtedy dojmująco zrozumiałem, że nie mogę już być wolnym elektronem" - zdradził w rozmowie z "Galą".

Z kolei druga małżonka dziennikarza wciąż pozostaje wielką niewiadomą dla jego fanów. Mann też nigdy nie zdradził, co było powodem ich rozstania.

Wojciech Mann i Ewa Bańska od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo

Mimo że dwa poprzednie małżeństwa mu nie wyszły, Wojciech Mann nie przestał wierzyć w miłość. Szczęście znalazł u boku młodszej o ponad 20 lat Ewy Bańskiej, z którą doczekał się także syna.

Para pobrała się na przełomie lat 80. i 90. Nie wyprawili jednak imprezy, o jakiej marzyli.

"To nie było jednak takie wesele, jak być powinno. Nie było wynajętej żadnej sali ani samochodu z lalą na masce. Było bardzo kameralne, ale muzyka to była moja robota" - przyznał w "Gali" Wojciech Mann.

Ewa Bańska od czasu do czasu chętnie wypowiada się w mediach na temat swojego związku z dziennikarzem.

"Ciekawe w nim jest to, że odbiega od wzorca klasycznego amanta, a przyciąga kobiety jak magnes. I ja jestem tego niezbitym i, mam nadzieję, ostatnim dowodem" - zdradziła niegdyś kobieta.

Ukochana dziennikarza dba o jego dietę oraz doradza mu w kwestiach modowych.

"Nawet gdybym chciała, nie miałabym powodu, by się z niego wyśmiewać. Co nie znaczy, że jestem wobec męża bezkrytyczna. Zawsze mu powiem, że się fatalnie ubrał, gdy idzie do telewizji" - zdradziła niegdyś w "Rewii" kobieta.

Wojciech Mann z żoną oraz synem
Wojciech Mann z żoną oraz synem© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.