Ma znanego syna. Dziennikarz jest jego jedynym dzieckiem

Wojciech Mann jest ojcem 32-letniego Marcina
Wojciech Mann jest ojcem 32-letniego Marcina
Źródło zdjęć: © AKPA

26.07.2023 09:20, aktual.: 26.07.2023 09:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wojciech Mann ma powody do dumy. Znany dziennikarz i satyryk jest ojcem 32-letniego obecnie Marcina, którego doczekał się razem z trzecią żoną, Ewą Bańską. Mężczyzna poszedł jego śladami i prowadzi z ojcem wspólne audycje. Słuchacze dobrze go znają.

Jaki ojciec, taki syn? Tak można by powiedzieć o Wojciechu Mannie i jego synu, Marcinie, który jest owocem miłości dziennikarza i jego trzeciej żony, Ewy Bańskiej. Mann, mimo trzech małżeństw, doczekał się tylko jednego dziecka. Syn jest jednak nie tylko jego wierną kopią, ale poszedł również jego śladami, dziedzicząc dziennikarską smykałkę.

Wojciech Mann ma 32-letniego syna

- To zawsze jest przeżycie, tym bardziej że to mój jedynak. Byłem takim może nawet za bardzo zachwyconym ojcem. Patrzyłem: rośnie, nauczył się jeździć na rowerku, nauczył się jeszcze czegoś. Potem recenzował moje audycje, a potem zrobił coś sam. To wielka przyjemność - mówił o synu Wojciech Mann w wywiadzie dla "Vivy!".

Marcin od samego początku był oczkiem w głowie swojego ojca. Choć nie planował kariery w mediach, w 2012 roku pojawił się razem z nim na scenie w Opolu. Jednorazowe wystąpienie zamieniło się w prawdziwą pasję. Okazało się wówczas, że z ojcem łączy go nie tylko wizualne podobieństwo, ale także smykałka do dziennikarstwa.

- Wtedy pierwszy raz go pokazałem. Podobało mi się, że nie był sparaliżowany tremą. Po prostu przyszedł ze mną, powiedział swoje zupełnie składnie. Byłem z niego zadowolony - ocenił dziennikarski debiut syna Wojciech Mann.

Wojciech Mann z synem w 2012 roku
Wojciech Mann z synem w 2012 roku© AKPA | AKPA

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Syn Wojciecha Manna robi karierę

Marcin Mann zajmuje się obecnie dziennikarstwem radiowym. Kilka lat temu reprezentował ojca w show-biznesie, będąc jego menadżerem. W lipcu 2020 roku po raz pierwszy wystąpił na antenie współzałożonego przez Wojciecha Manna Radia Nowy Świat, w którego założenie dziennikarz zaangażował się po odejściu z radiowej "Trójki". Do dziś prowadzi z ojcem wspólne audycje.

Syn Wojciecha Manna chroni swojej prywatności. Choć posiada konto na Instagramie, nie ujawnia tam informacji o życiu prywatnym. Nie wiadomo, czy jest z kimś związany.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (74)
Zobacz także