Ma największe usta w Wielkiej Brytanii. Powiększała je 100 razy

Ma największe usta w Wielkiej Brytanii. Powiększała je 100 razy

25-latka jest uzależniona od operacji plastycznych
25-latka jest uzależniona od operacji plastycznych
Źródło zdjęć: © Instagram | sofia.lipsx
26.02.2023 14:37, aktualizacja: 01.02.2024 08:14

Sofia nie kryje się z tym, że poddała się zabiegom poprawiającym urodę. Brytyjka sama przyznaje, że ma obsesję na punkcie powiększania ust, co zrobiła już wiele razy. Na tym jednak nie zamierza poprzestać.

Sofia regularnie dodaje wpisy w mediach społecznościowych. Obywatelka Wielkiej Brytanii jest uzależniona od powiększania sobie ust. Mimo fali krytyki, która wylała się na nią w sieci, kocha swój wygląd. Kobieta często publikuje nagrania na TikToku. Internauci nie dowierzają i podejrzewają Sofię o stosowanie filtrów upiększających. Brytyjka utrzymuje jednak, że usta wyglądają tak w rzeczywistości, a to za sprawą licznych zabiegów. Jest uzależniona od medycyny estetycznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Brytyjka ma obsesję na punkcie wypełniaczy. "Kocham swoje usta"

TikTokerka twierdzi, że usta powiększała już 100 razy. Wcześniej o przyjęciu ponad 30 zastrzyków z kwasem hialuronowym opowiadała Andrea Ivanova. Czyżby mieszkanka Wielkiej Brytanii inspirowała się wyglądem 25-latki? Ivanowa również jest popularna w mediach społecznościowych właśnie z powodu korzystania z medycyny estetycznej. Sofia ma już kolejny plan, który obejmuje wymodelowanie kości policzkowych. Kobieta nic sobie nie robi z ostrzeżeń lekarzy, którzy rozpisują się w sieci na temat szkodliwości wykonywania tak licznych zabiegów. Za nic ma też uwagi internautów, którzy proszą Sofię, aby zobaczyła, z czym później mierzą się kobiety, które mają za sobą kilka, czy kilkanaście podobnych operacji.

"Mam największe usta na świecie. Kocham je" - przyznaje w jednym z nagrań.

Internauci mówią dość. Sofia wzbudza w nich zażenowanie

Mieszkanka Wielkiej Brytanii, wrzucając nagrania do sieci, musi się liczyć z falą hejtu. Wiele osób zauważa - pomijając kwestię samego wyglądu - że to, co robi, nie jest po prostu zdrowe. Internauci martwią się o samopoczucie kobiety.

"Wszystko w porządku? "; "Kochanie, czas przestać"; "Nie rób tego więcej"; "Zemdlałam, patrząc na to, co zrobiłaś" - piszą.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta