GwiazdyMa ogromne powodzenie. Mężczyźni rezygnują, gdy mówi, ile ma lat

Ma ogromne powodzenie. Mężczyźni rezygnują, gdy mówi, ile ma lat

Tiktokerka ujawniła, ile ma lat
Tiktokerka ujawniła, ile ma lat
Źródło zdjęć: © Tik tok
oprac. DFR
05.09.2022 12:13, aktualizacja: 05.09.2022 12:44

Jedna z gwiazd TikToka zaskoczyła nagraniem, w którym żali się, że mężczyźni odsuwają się od niej, gdy wyznaje, ile ma lat. Film obejrzało już ponad pół miliona użytkowników aplikacji. Nie wszyscy dają wiarę w słowa internautki – trudno im uwierzyć, że kobieta naprawdę jest w takim wieku.

Tiktokowe gwiazdy potrafią czasem zrobić wrażenie na odbiorcach i naprawdę ich zaskoczyć. Czasem to kwestia praktycznych sztuczek, trików czy rozmaitych ciekawostek, którymi dzielą się ze światem. Innym razem zdradzają różne informacje o sobie. Okazuje się, że użytkownicy nawet nie przypuszczają, z kim mają do czynienia.

Tiktokerka ujawniła, ile ma lat. Ma przez to problemy z mężczyznami

Pewna tiktokerka o pseudonimie Princess April zszokowała swoich fanów i innych użytkowników aplikacji, gdy wyjawiła swój prawdziwy wiek. W jednym z nagrań wyżaliła się, że to, ile ma lat, wpływa na jej życie uczuciowe, a wcześniej zainteresowani randkowicze, od razu wycofują się z relacji. "Mężczyźni nie chcą mnie, kiedy ujawniam im swój prawdziwy wiek" - napisała na filmiku.

Ile lat ma tiktokerka? Sugerując się nagraniami, można przypuszczać, że jest w okolicach trzydziestki. Tymczasem okazuje się, że internautka ma 44 lata.

"Tylko chłopcy przejmują się wiekiem". W komentarzach zawrzało

Nagranie stało się prawdziwym hitem w sieci. Obejrzało je już ponad pół miliona użytkowników. Nie wszyscy komentatorzy byli jednak w stanie dać wiarę wyznaniu Princess April. "To naprawdę mnie zainteresowało. Nie znam kobiety w twoim wieku, która wyglądałaby tak młodo" - stwierdził jeden z nich. We wpisach często pojawiały się też sugestie, że kobieta ma 24-25 lat. Jedna z użytkowniczek stwierdziła wręcz, że Princess April ma... 14 lat.

Sporo osób jednak wspierało kobietę. "Nie sądzę, że to byli mężczyźni, musisz znać wielu chłopców. Wiek jest niczym, jeśli kobieta ma dobrą osobowość" - czytamy w jednym z komentarzy. "Jakich mężczyzn szukasz? Tylko chłopcy przejmują się wiekiem" - podkreślił inny internauta. Wiele osób podkreślało też, że tiktokerka wygląda po prostu zachwycająco.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta