Trwa ładowanie...
kinga duda

Maciej Musiał i Kinga Duda. Mają spotkać się w Londynie?

Kinga Duda i Maciej Musiał, według "Dobrego Tygodnia", spotkają się w Londynie, gdzie córka prezydenta dostała pracę. Jak podano, młody aktor czeka na nią i wspólne spacery.

Share
Maciej Musiał i Kinga Duda. Mają spotkać się w Londynie?
Źródło: Instagram.com
d10i57k

Duda i Musiał poznali się kilka lat temu. – Kiedy pan Andrzej został prezydentem, to w trakcie wieczoru wyborczego zaczepiłem ją na Facebooku. Później spotkaliśmy się na domówce u kolegi – opowiadał. Potem były wspólne imprezy i wycieczka do Pałacu Prezydenckiego, przed którym zrobiono parze zdjęcia. Ich przyjaźń wciąż jest dla Musiała powodem do dumy.

Maciej Musiał i Kinga Duda w Londynie

Dzisiaj, jak donosi "Dobry Tydzień", aktor pomoże zaaklimatyzować się Kindze Dudzie w Londynie. Sam tam jakiś czas temu szukał mieszkania – ze względu na castingi, na które jest zapraszany. Redakcja tygodnika zadzwoniła do 25-latka z pytaniem, czy wspiera Kingę przy urządzaniu się w stolicy Wielkiej Brytanii.

Musiał nabrał wody w usta i poprosił, by kontaktować się z jego menedżerem. Ten napisał później gazecie wiadomość o treści: "Wolałbym nie zostawiać żadnego komentarza".

d10i57k

Przypomnijmy, że Kinga Duda po odbyciu stażu w jednej z najlepszych kancelarii w kraju, Maruta Wachta, postanowiła przeprowadzić się do Londynu właśnie, by kontynuować karierę zawodową. Tabloidy sugerują, że córka prezydenta może zarobić 100 tys. funtów rocznie.

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d10i57k

Podziel się opinią

Share
d10i57k
d10i57k