GwiazdyMaciej Musiałowski i Julia Wieniawa w przejmującym tańcu. Klip "Zabierz tę miłość" jest już hitem YouTube’a

Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa w przejmującym tańcu. Klip "Zabierz tę miłość" jest już hitem YouTube’a

Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa
Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska

24.03.2021 12:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa w najnowszym projekcie zabierają fanów w zmysłową podróż pełną namiętności i rozpaczy. Nie sposób oderwać od nich wzroku.

Julia Wieniawa już nieraz udowodniła, że jest nie tylko świetną aktorką, ale także utalentowaną piosenkarką i tancerką. Maciej Musiałowski także nie ogranicza się do aktorstwa. Podczas poprzedniego lockdownu, wrażliwy artysta zaczął tworzyć utwór "Zabierz tę miłość", a chwilę potem dostał propozycję wzięcia udziału w niezwykłym słuchowisku. Postanowił potraktować to jak znak.

"Random"- historia internetowej znajomości

W połowie lutego na platformie Storytel ukazało się słuchowisko "Random". W główne role wcielają się Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski.

"Random" to aplikacja, która umożliwia nawiązywanie znajomości z przypadkowymi ludźmi. Słuchowisko opowiada o relacji @Jantar91 (Julia Wieniawa) i @Buki92 (Maciej Musiałowski).

Teledysk "Zabierz tę miłość" promuje przedsięwzięcie. Maciej Musiał tak opowiada o kulisach powstania utworu:

"Relacje, rozstania i rozbieżności – to emocje, które prowadziły mnie podczas pisania tego utworu (...) Z dnia na dzień przelałem swoje uczucia na pierwszą zwrotkę i refren. Bałem się. Nie chciałem znów wpadać w basen tych uczuć, ale stało się i… nie żałuję, bo dzięki temu w końcu mogłem się uwolnić od tych emocji".

W przejmujących słowach utworu czuć cały wachlarz emocji towarzyszących nieszczęśliwej miłości. Młodzi aktorzy postarali się, by również teledysk miał duży ładunek emocjonalny.

Piękność przy fortepianie

Teledysk jest pozornie oszczędny w środkach. Główne role odgrywają Julia Wieniawa, Maciej Musiałowski i…fortepian. Młoda artystka w szmaragdowej sukni zmysłowo tańczy przy instrumencie.

Aktorka z zachwytem podsumowuje udział w projekcie:

"Nigdy nie brałam udziału w tak ciekawym projekcie jak 'Random'. Mogłam się sprawdzić na wielu płaszczyznach, zaczynając od nagrywania słuchowiska, potem odcinka filmowego i na koniec zaśpiewania piosenki o miłości. Dzięki temu, że przeżywałam tę przygodę z Maćkiem, którego dobrze znam od lat, mogłam zbudować między moją postacią, a jego naprawdę szczere emocje".

Internauci już zakochali się w piosence, na YouTubie wideo robi prawdziwą furorę. Od wczoraj jest jednym z najchętniej odtwarzanych polskich klipów.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także