Blisko ludziMaciej Stuhr wraz ze swoją żoną Katarzyną Błażjewską-Stuhr zostali mężami zaufania. "Nie oceniajcie nas"

Maciej Stuhr wraz ze swoją żoną Katarzyną Błażjewską-Stuhr zostali mężami zaufania. "Nie oceniajcie nas"

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr zostali mężami zaufania
Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr zostali mężami zaufania
Źródło zdjęć: © East News

10.07.2020 13:36, aktual.: 01.03.2022 13:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Błażejewska-Stuhr na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie potwierdzające dopisanie się do grona mężów zaufania. Tym samym zdradziła, na kogo ona i jej mąż Maciej Stuhr oddadzą swój głos 12 lipca.

Podczas tej kampanii wyborczej celebryci i influencerzy bardzo angażują się nie tylko w zachęcanie do głosowania, ale otwarcie mówią, na kogo oddadzą swój głos i zdradzają swoje motywacje.

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska zostali mężami zaufania

O swoich poglądach i sympatiach mówili między innymi Michał Żebrowski, Anja Rubik, Zofia Zborowska czy Jarosław Jakimowicz. Do tego grona dołączył Maciej Stuhr wraz ze swoją żoną Katarzyną Błażjewską-Stuhr, którzy pokazali, że podczas drugiej tury wyborów będą pełnić funkcję męża zaufania i zagłosują na Rafała Trzaskowskiego. "W naszym domu jest teraz dwóch mężów. Nie oceniajcie nas. Wybieramy wolność! Przyłączcie się! Do jutra można się zgłaszać!" – zachęcała para.

Mąż zaufania – kto to?

Mąż zaufania jest osobą wyznaczoną przez komitet wyborczy, która ma prawo do kontrolowania czynności wyborczych podejmowanych przez komisję wyborczą. Może być obecna zarówno przy przygotowaniach do głosowania, jak i podczas liczenia głosów. Dodatkowo może wprowadzać swoje uwagi do protokołu, powołując się na konkretne zarzuty, oraz może być obecny przy przewożeniu i przekazywaniu protokołu do komisji wyborczej wyższego stopnia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)
Zobacz także