GwiazdyMadonna sprzeda swoje roznegliżowane zdjęcia. Wesprze osoby LGBTQ+

Madonna sprzeda swoje roznegliżowane zdjęcia. Wesprze osoby LGBTQ+

Madonna
Madonna
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KSA
24.06.2021 18:50

62-letnia Madonna kolejny raz zaskoczyła fanów. Artystka postanowiła wystawić na licytację trzy polaroidy autorstwa Ricardo Gomesa, który wykonał je kilka dni temu w domu Madonny.

Madonna to niekwestionowana królowa muzyki POP, ale też kobieta, która od lat działa na rzecz praw kobiet czy osób LGBTQ+.

Z powodu pandemii artystka ma o wiele więcej wolnego czasu, czego owocem jest wyjątkowa sesja zdjęciowa. Madonna zapozowała przed obiektywem wybitnego Ricardo Gomesa, a następnie postanowiła wystawić je na aukcję charytatywną.

"Cena wyjściowa tych inspirowanych nowojorską sztuką uliczną zdjęć (z których jedno jest aktem) to 3 000 dolarów. Zebrana kwota zasili konto fundacji pomagających osobom młodym oraz społeczności LGBTQ+ w kryzysie bezdomności" - czytamy na fanpage'u poświęconym artystce.

Cena może wydawać się spora, ale warto zauważyć, że na jednym ze zdjęć Madonna obnażyła piersi. Dodatkowo każda z fotografii jest oprawiona i osobiście podpisana przez Artystkę.

To nie pierwszy raz, gdy Madonna zdecydowała się na odważną sesję. Dwa lata temu wspominała, że jako nastolatka pozowała nago, aby zarobić na rachunki.

"Pozowałam w szkołach artystycznych w całym mieście, żeby opłacić czynsz [...] Kiedy stałam się sławna, wiele z tych zdjęć zostało sprzedane Playboyowi i Penthouse'owi. Fotografowie wykorzystywali mnie, a system patriarchalny starał się mnie zawstydzić z powodu nagości" - napisała na swoim koncie na Instagramie, jednocześnie dodając, że nigdy nie pozwoliła stłamsić się niesprawiedliwemu systemowi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta