ycipk-37dp6m

Magda Gessler świętuje urodziny. Lara i Tadeusz pokazali, jaki prezent mają dla niej

Magda Gessler, jedna z ulubienic polskich internautów, 10 lipca kończy 65 lat. Z tej okazji jej dzieci nagrały zabawny filmik, na którym pokazują prezent, który będzie czekał na nią po powrocie z wakacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler od kilkunastu lat zajmuje się gastronomią
Magda Gessler od kilkunastu lat zajmuje się gastronomią (ONS.pl)
ycipk-37dp6m

Urodziny Magdy Gessler

Magda Gessler, to nie tylko popularna restauratorka, ale również aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych. Gessler chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym i spontanicznie publikuje posty bez zwracania uwagi na poprawność językową.

ycipk-37dp6m

9 lipca Magda Gessler skończyła 65 lat i z tej okazji jej dzieci - Lara i Tadek - postanowili właśnie poprzez Instagram pokazać jej, jaki prezent będzie na nią czekał po powrocie z Meksyku. Biorąc pod uwagę aktywność Magdy Gessler na tym serwisie, to ten kanał komunikacji z nią mógł okazać się najszybszy.

Lara Gessler i Tadek Muller wybrali się do kwiaciarni, gdzie sami skomponowali bukiet z polnych kwiatów, a następnie zanieśli go do kawiarni Magdy Gessler - "Słodki Słony". Jak widać to właśnie polne kwiaty najbardziej lubi najpopularniejsza polska restauratorka.

ycipk-37dp6m

Zobacz także: Jak szybko odnowić łazienkę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-37dp6m

ycipk-37dp6m
ycipk-37dp6m