Trwa ładowanie...

Magda zarabia 3 tys. złotych. Jej związek rozpadł się po tym, jak jej chłopak dostał podwyżkę

Magda stara się nie narzekać na swój los, chociaż przyznaje, że nie jest jej łatwo. Dziewczyna ma 22 lata i próbuje sama się utrzymywać oraz pomagać młodszej siostrze. Niedawno jej świat legł w gruzach, gdy po kilku latach zostawił ją partner. Wszystko przez pieniądze.

Share
Magda zarabia 3 tys. złotych. Jej związek rozpadł się po tym, jak jej chłopak dostał podwyżkę
Źródło: iStock.com
d1f0j30

Magda sama się utrzymuje i jednocześnie pomaga młodszej siostrze. Dziewczynka jest nastolatką i nie może liczyć na wsparcie rodziców, dlatego Magdalena stara się ją wspierać finansowo. Choć nie jest jej łatwo, pracuje dorywczo i liczy każdy grosz. Jej pensja wynosi około 3 tys. złotych miesięcznie.

"Nie mamy wspólnych zainteresowań"

Do tej pory Magda mogła liczyć na swojego ukochanego. Nie brała od niego pieniędzy, bo chciała być niezależna. Najbardziej zależało jej na wsparciu i rozumieniu. Wiedziała, że może przyjść do niego z każdym problemem, jednak wszystko się zmieniło, gdy chłopak dostał podwyżkę.

"On nigdy nie był takim materialistą, zmienił stanowisko i dostał ok. 5 tys. złotych więcej. Teraz na wszystko go stać. Stwierdził, że chce podróżować po świecie, a mnie ledwo stać na wakacje raz w roku nad morzem. Ciągle dochodzą mu nowe zainteresowania i pasje, na które ja nie mam czasu przez pracę albo brak pieniędzy. Powiedział, że się od siebie oddaliliśmy i nic nas już nie łączy. Poczułam, jakby wbił mi nóż w serce" – opisuje na forum WP Kafeteria.

Internauci byli poruszeni historią Magdy. Starali się jej uświadomić, że chłopak się pogubił i zachłysnął szybkim awansem.

d1f0j30

"Jak mu się noga powinie, to zostanie sam jak palec, bo znajomi, z którymi śmigał na lanserskie wypady, go oleją. A ty, autorko nie łam się, naprawdę trochę normalnych facetów z dobrym sercem chodzi po świecie, a na takiego osła to nawet nie warto zwracać uwagi. Trzymaj się" – napisał forumowicz.

"Trzymaj się. I naprawdę potraktuj tego pana jak zamknięty rozdział, bo nie warto. Będziesz żałować, że dałaś sobie wmówić, że pieniądze mają znaczenie w związku" – doradził kolejny internauta.

"Jeśli chodziło mu tylko o to, że mniej zarabiasz, i nawet nie powiedział tego wprost, to nie jest ciebie wart. Niedługo mu się podróże znudzą i będzie wracać do pustego mieszkania, wtedy zrozumie" – odpowiedział obserwator wątku.

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1f0j30

Podziel się opinią

Share
d1f0j30
d1f0j30
Strona Główna WP