GwiazdyMagdalena Ogórek skrytykowana za wygląd. Odpowiada stanowczo!

Magdalena Ogórek skrytykowana za wygląd. Odpowiada stanowczo!

Magdalena Ogórek
Magdalena Ogórek
Aleksandra Kisiel

27.09.2020 13:02, aktual.: 01.03.2022 13:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena Ogórek razem z Jarosławem Jakimowiczem prowadzi program "W kontrze" w TVP Info. Była kandydatka na prezydenta jest aktywna w mediach społecznościowych. Ale oprócz pochwał, czasem spotyka się z krytyką, a wręcz - brakiem kultury internautów.

Magdalena Ogórek miała ostatnio trochę problemów ze zdrowiem, o czym opowiedziała dziennikarzowi WP Gwiazdy. Wszystko przez stres i szaleńcze tempo pracy. Gwiazda TVP Info pracuje nad kolejną książką, prowadzi program "W kontrze" i zdecydowanie nie narzeka na nadmiar wolnego czasu.

Magdalena Ogórek skrytykowana za wygląd

Mimo to Ogórek regularnie publikuje nowe zdjęcia na Instagramie. Pod ostatnią fotografią, oprócz życzeń powrotu do zdrowia, pojawiło się też parę niemiłych komentarzy na temat wyglądu Magdaleny Ogórek.

"Magda, jesteś stanowczo za chuda", napisała jedna z obserwatorek, komentując sylwetkę publicystki. Ogórek nie pozostała jej dłużna. "Napisz grubej, że jest stanowczo za gruba", odpowiedziała Magdalena Ogórek.

Magdalena Ogórek ostro na Instagramie
Magdalena Ogórek ostro na Instagramie

Stygmatyzacja ze względu na wygląd, uprzedzenia i concern-trolling, czyli krytykowanie pod płaszczykiem troski, to zjawiska, które najczęściej kojarzą się z osobami spoza kanonu urody. Jednak przykład Magdaleny Ogórek pokazuje, że nawet kobiety, które są bliskie medialnego ideału, nie są odporne na ataki. A jeśli ważąca 48 kg Magdalena Ogórek (zdradziła swoją wagę na Instagramie), jest krytykowana za wygląd, to może czas uznać, że standardy piękna są nierealne i pora się ich pozbyć?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (159)