GwiazdyMagdalena Stępień na lotnisku. Zaczyna nowe życie

Magdalena Stępień na lotnisku. Zaczyna nowe życie

Magdalena Stepień, fot. Podlewski/AKPA
Magdalena Stepień, fot. Podlewski/AKPA
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA
23.08.2021 07:47

Magdalena Stępień ma za sobą bardzo ciężkie tygodnie. Modelka została porzucona przez ukochanego i samodzielnie wychowuje ich wspólne dziecko. Stępień udzieliła wielu wywiadów, w których mówiła o swoim cierpieniu, ale teraz postanowiła zacząć życie od nowa i wylecieć z kraju.

Historia znajomości Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka jest bardzo zawiła. Popularny piłkarz zakochał się w modelce i momentalnie zaczął planować z nią przyszłość.

Niestety tuż przed narodzinami ich wspólnego dziecka, piłkarz ogłosił Magdalenie, że chce się z nią rozstać. Szybko okazało się, że Jakub Rzeźniczak ma już nową partnerkę.

Kobieta rodziła syna ze świadomością, że od razu zostanie samodzielną mamą. Cała sytuacja była dla niej bardzo trudna. Modelka wielokrotnie podkreślała w mediach społecznościowych, jak ciężko jest jej pozbierać się i wyleczyć złamane serce.

Czas na zmiany

Magdalena Stępień ze łzami w oczach przyznała obserwatorom, że Rzeźniczak "zniszczył ją totalnie". Kobieta w końcu postanowiła zrobić sobie krótką przerwę od Instagrama i przemyśleć wszystko.

"Już nigdy nie wracam, nie wrócę do tego, co było, to przeszłość. Ten tydzień dużo mi dał, więcej niż się spodziewałam. Za kilka dni wylatujemy z kraju i również dlatego wróciłam, aby pokazywać już tylko pozytywne wibracje i momenty z życia samodzielnej mamy" - zapowiedziała.

Celebrytka nie chce mieć już nic wspólnego z Jakubem Rzeźniczakiem. Opuściła mieszkanie byłego partnera i zaczyna wszystko na własną rękę.

SK:, , fot. Podlewski/AKPA
SK:, , fot. Podlewski/AKPA© AKPA
SK:, , fot. Podlewski/AKPA
SK:, , fot. Podlewski/AKPA© AKPA

Na Instagramie modelki właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia z wyprawy. Ubrana w beżowy set dresowy zabrała wózek oraz walizki i w samym środku nocy udała się na lotnisko w Warszawie.

Stępień chętnie fotografuje ukochanego synka i widać, że bardzo cieszy się z wylotu z kraju. Jak na razie nie wiadomo, gdzie konkretnie się wybrali.

W poniedziałek po południu Magdalena Stępień poinformowała, że dotarli bezpiecznie na miejsce, a chłopiec, mimo jej obaw, przespał całą podróż. "Podjęłam dobrą decyzję" - pochwaliła się.

Obraz
Obraz

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.