GwiazdyMagdalena Stępień na spacerze. Była partnerka Rzeźniczaka spotkała się z koleżanką

Magdalena Stępień na spacerze. Była partnerka Rzeźniczaka spotkała się z koleżanką

Magdalena Stępień na spacerze.
Magdalena Stępień na spacerze.
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
17.08.2021 12:17

Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka i jednocześnie matka jego drugiego dziecka w ubiegłym tygodniu informowała, że zamierza ograniczyć aktywność w mediach społecznościowych i skupić się na swoim samopoczuciu. Przekazując wiadomość była zapłakana, co wywołało niepokój wśród internautów. Wygląda na to, że Magdalena Stępień staje na nogi.

''Zniszczył mnie totalnie''


- W dniu dzisiejszym ojciec mojego dziecka dopiął swego - zniszczył mnie totalnie i tym samym osiągnął sukces. Może być dumny i cieszyć się już swoim szczęściem w spokoju. Raz na zawsze zamknął mi buzię - kilka dni temu napisała modelka.

Sytuacja wyglądała na tyle poważnie, że Maffashion osobiście zaapelowała o pomoc i wsparcie dla Magdaleny. Jednocześnie dopiekła Rzeźniczakowi.

- Nie opłakuj już więcej tego wymoczka, niedojrzałego, którego w żaden sposób nie można nazwać mężczyzną! Jesteś młoda, zdrowa, całe życie przed Tobą. Także prawdziwa miłość! - zapewniała.

Szybko okazało się, że była partnerka niewiernego piłkarza jest już pod opieką terapeuty. Wygląda na to, że radzi sobie coraz lepiej. W niedzielę pojawiła się w Warszawie i wybrała się na spacer z koleżanką.

Magdalena Stępień na spacerze
Magdalena Stępień na spacerze© fot. AKPA

Piłkarz jest już w nowym związku

Stępień nie zdradziła, co dokładnie usłyszała od Rzeźniczaka i co doprowadziło ją do łez oraz zniknięcia z Instagrama. Wiadomo jednak, że rozstanie tuż przed porodem nie jest łatwe dla żadnej kobiety. Co więcej, o nowej partnerce ojca swojego dziecka dowiedziała się na porodówce.

- Najbardziej zabolało mnie, że Kuba ma nową partnerkę. Że nie powiedział mi o tym wcześniej. A ja cały czas do porodu i po porodzie, jak przyszedł do szpitala, miałam nadzieję, że on do nas wróci. A tam była już nowa kobieta. Nie rozumiem, jak kobieta kobiecie może coś takiego zrobić. Moja mama i rodzina by się za mnie wstydziła - mówiła w rozmowie z ''Dzień Dobry TVN''.

Niełatwy był także powrót ze szpitala. Modelka została w mieszkaniu należącym do Rzeźniczaka. Podczas wywiadu wspomniała, że planuje wyjazd do rodziny, aby odciąć się od złych wspomnień. Wszystko wskazuje na to, że z dnia na dzień jest coraz lepiej.

Magdalena Stępień na spacerze.
Magdalena Stępień na spacerze.© fot. AKPA
Źródło artykułu:WP Kobieta