Trwa ładowanie...

Sablewska o macierzyństwie. Zdecydowała się na szczere wyznanie

Maja Sablewska odwiedziła popularny program śniadaniowy. Dziennikarz "Dzień Dobry TVN" postanowił wyciągnąć z celebrytki nieco prywatnych informacji. Czy Sablewska planuje macierzyństwo? Jej odpowiedź rozwiewa wątpliwości.

Maja Sablewska szczerze o macierzyństwie Maja Sablewska szczerze o macierzyństwie Źródło: AKPA, AKPA, fot: Baranowski Michał
deosfr2
deosfr2

Maja Sablewska jest popularną telewizyjną prezenterką, której programy o zmianach wizerunku chętnie ogląda wiele kobiet. Sablewska ma też za sobą wiele metamorfoz, które przeprowadzała znanym i lubianym gwiazdom. Choć o życiu prywatnym celebrytka nie mówi dużo, tym razem zrobiła wyjątek.

Maja Sablewska szczerze o związku z Wojciechem Mazolewskim

Życie pisze różne scenariusze, a bycie związku to nie same fajerwerki, o czym postanowiła powiedzieć pani Maja nieco więcej. Kiedy dziennikarz Mateusz Hładki zapytał o to, jak Sablewskiej układa się ze znanym muzykiem, ta opowiedziała o nieco gorszych chwilach.

- Byłam na terapii. Nie potrafiłam sobie samej pomóc. Udało mi się pokochać siebie. Nigdy nie czułam się tak dobrze, jak teraz. Po 40-tce zadbałam o siebie. Wszystko się zaczyna ode mnie - zdradziła prezenterka. Przypomnijmy, że Sablewska rozstała się z Mazolewskim, ale postanowiła do niego wrócić. Czy to dobra decyzja?

- Kiedy jest mowa o prawdziwym uczuciu, to to nie jest wchodzenie dwa razy do tej samej rzeki - zapewnia w "Dzień Dobry TVN".

Czy Maja Sablewska planuje macierzyństwo?

Kiedy rozmowa Sablewskiej i dziennikarza zeszła na jej życie prywatne, padło pytanie o posiadanie dzieci. Prezenterka zaskoczyła i postanowiła odpowiedzieć bez owijania w bawełnę.

deosfr2

- To jest decyzja indywidualna. Każdy mówi sam za siebie. To będzie decyzja moja i partnera - zapewniła, tym samym ucinając wszelkie spekulacje.

Maja Sablewska porzuciła pracę w telewizji

Prezenterka zrobiła dwuletnią przerwę w pracy na telewizyjnym planie z bardzo prostej przyczyny.

- Prowadziłam program sześć lat. Zrobiłam wiele edycji. Nie dawałam w pewnym momencie z siebie 100 procent i postanowiłam na jakiś czas zniknąć - wyznała pani Maja. Czy Sablewska wróci do prowadzenia programów? Jeszcze w czerwcu 2021 roku w rozmowie z reporterką portalu "Jastrząb Post" podkreślała, że nie jest obrażona na telewizję, ale na razie skupia się na innych projektach.

deosfr2

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Maja Sablewska ocenia styl Agaty Dudy

deosfr2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deosfr2