Blisko ludziMałgorzata Kożuchowska wspiera polskie marki. Kobiecy gest od Ani Kuczyńskiej

Małgorzata Kożuchowska wspiera polskie marki. Kobiecy gest od Ani Kuczyńskiej

Małgorzata Kożuchowska wspiera polskie marki. Kobiecy gest od Ani Kuczyńskiej
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
21.05.2020 15:32, aktualizacja: 21.05.2020 20:41

Małgorzata Kożuchowska była wielokrotnie nazywana polską ikoną stylu i nagradzana za trafione modowe wybory. Od lat wspiera polskie marki, a w dobie pandemii jeszcze bardziej. Ostatnio włożyła koszulę od Olgi Kalickiej - marka "Rêves". A teraz Ania Kuczyńska podziękowała aktorce za solidarność.

W zeszłym tygodniu Ania Kuczyńska poinformowała w mediach społecznościowych o zamknięciu flagowego sklepu na ul. Mokotowskiej w Warszawie. "Niespokojne lata dwudzieste naszego wieku na zawsze zmieniły stare przyzwyczajenia i nawyki. Wyzwoliły w nas wszystkich nowe pragnienia i oczekiwania. Ich wnikliwa obserwacja skłoniła mnie do podjęcia decyzji o zamknięciu mieszczącego się od dekady pod numerem 61 flagowego sklepu Ania Kuczyńska" - napisała w oświadczeniu.

Skąd taka decyzja projektantki? Dwa miesiące zawieszenia sprzedaży stacjonarnej z powodu pandemii, wystarczyły, żeby zmienił się sposób funkcjonowania marki. I tak postanowiła przenieść się do nowej przestrzeni - dziś stawia na online.

Małgorzata Kożuchowska dostała upominek od Ani Kuczyńskiej

Projektantka pomimo dużej konkurencji świetnie odnalazła się w przestrzeni internetowej. W końcu od lat buduje swoją markę. Nie zapomniała o gronie swoich stałych klientek. Wysłała tulipany znanym osobom, które od lat wspierają polskie marki. I tak upominek dostały m.in. Marieta Żukowska czy Małgorzata Kożuchowska.

"Twórcza, konsekwentna, wierna sobie Ania Kuczyńska. Dziękuję za piękny powiew wiosny i energię koloru! You made my day! Powodzenia" - napisała na instagramowym profilu Kożuchowska.

"Ania Kuczyńska wie, jak sprawić przyjemność. Powiew wiosny od niej. Dziękuję. Jej ubrania nosze od lat, a ona sama jest uosobieniem elegancji, klasy, prostoty i harmonii - kocham" - dodała Żukowska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta