Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska wspiera polskie marki. Kobiecy gest od Ani Kuczyńskiej

Małgorzata Kożuchowska była wielokrotnie nazywana polską ikoną stylu i nagradzana za trafione modowe wybory. Od lat wspiera polskie marki, a w dobie pandemii jeszcze bardziej. Ostatnio włożyła koszulę od Olgi Kalickiej - marka "Rêves". A teraz Ania Kuczyńska podziękowała aktorce za solidarność.

Share
Małgorzata Kożuchowska wspiera polskie marki. Kobiecy gest od Ani Kuczyńskiej
Źródło: ONS.pl
d2yydzb

W zeszłym tygodniu Ania Kuczyńska poinformowała w mediach społecznościowych o zamknięciu flagowego sklepu na ul. Mokotowskiej w Warszawie. "Niespokojne lata dwudzieste naszego wieku na zawsze zmieniły stare przyzwyczajenia i nawyki. Wyzwoliły w nas wszystkich nowe pragnienia i oczekiwania. Ich wnikliwa obserwacja skłoniła mnie do podjęcia decyzji o zamknięciu mieszczącego się od dekady pod numerem 61 flagowego sklepu Ania Kuczyńska" - napisała w oświadczeniu.

Skąd taka decyzja projektantki? Dwa miesiące zawieszenia sprzedaży stacjonarnej z powodu pandemii, wystarczyły, żeby zmienił się sposób funkcjonowania marki. I tak postanowiła przenieść się do nowej przestrzeni - dziś stawia na online.

Małgorzata Kożuchowska dostała upominek od Ani Kuczyńskiej

Projektantka pomimo dużej konkurencji świetnie odnalazła się w przestrzeni internetowej. W końcu od lat buduje swoją markę. Nie zapomniała o gronie swoich stałych klientek. Wysłała tulipany znanym osobom, które od lat wspierają polskie marki. I tak upominek dostały m.in. Marieta Żukowska czy Małgorzata Kożuchowska.

"Twórcza, konsekwentna, wierna sobie Ania Kuczyńska. Dziękuję za piękny powiew wiosny i energię koloru! You made my day! Powodzenia" - napisała na instagramowym profilu Kożuchowska.

d2yydzb

"Ania Kuczyńska wie, jak sprawić przyjemność. Powiew wiosny od niej. Dziękuję. Jej ubrania nosze od lat, a ona sama jest uosobieniem elegancji, klasy, prostoty i harmonii - kocham" - dodała Żukowska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2yydzb

Podziel się opinią

Share
d2yydzb
d2yydzb