GwiazdyMałgorzata Rozenek-Majdan komentuje swoje nogi. Właśnie tak powinna myśleć każda kobieta

Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje swoje nogi. Właśnie tak powinna myśleć każda kobieta

Małgorzata Rozenek-Majdan z ciałopozytywnym podejściem
Małgorzata Rozenek-Majdan z ciałopozytywnym podejściem
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. KSA
24.09.2021 15:40

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z czołowych polskich celebrytek. Polki chętnie śledzą jej działania i inspirują się stylem. Gwiazda od niedawna zmienia podejście do własnego wizerunku i już nie chce być perfekcyjna za wszelką cenę.

Kariera Małgorzaty Rozenek-Majdan zaczęła się rozwijać dzięki programowi "Perfekcyjna Pani Domu", w którym instruowała kobiety, w jaki sposób mają dbać o przestrzeń, w której żyją, jak sprzątać czy wyprawiać przyjęcia dla bliskich.

Program cieszył się dużą popularnością, dlatego szybko pojawiły się nowe propozycje współpracy i projekty. Dzisiaj Małgorzata Rozenek-Majdan to już nie tylko osobowość telewizyjna, ale prawdziwa influencerka.

Rzesze kobiet czerpią inspiracje, z tego co pokazuje w sieci i zachwycają się stylem. Swego czasu Małgorzata Rozenek-Majdan za wszelką cenę próbowała uchodzić za ideał. Do dziś krążą plotki o ukrywaniu przez nią prawdziwej daty urodzenia czy nadmierne używanie retuszu do zdjęć.

Wygląd to nie wszystko

Podejście celebrytki powoli się zmienia. Podczas ostatnich wakacji wybrała się z rodziną w podróż kamperem po Szwecji i bez problemu pokazywała się fanom bez makijażu, z brudnymi włosami czy w niekorzystnej pozie.

Teraz opublikowała nowe zdjęcie w modnych w tym sezonie spodniach typu dzwony, a w opisie szczerze oceniła swój wygląd, a konkretnie nogi. "Może chude, może krzywe, ale pewnie niosą mnie przez świat" - napisała.

Właśnie takie ciałopozytywne podejście powinna mieć każda kobieta. Nieważne, jak wygląda nasze ciało. Zamiast zwracać uwagę na mankamenty, lepiej jest docenić, ile dzięki niemu mogłyśmy przeżyć dobrych chwil i docenić je.

Dodatkowo Małgorzata Rozenek-Majdan uchyliła rąbka tajemnicy na temat programu, w którym bierze udział. Celebrytka zdradziła, że stylizacja pojawi się w nowym sezonie "Projekt Lady", a ona już zdążyła polubić uczestniczki. "Szczerze przyznam: kocham te dziewczyny. Wy też je pokochacie" - dodała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!