GwiazdyMałgorzata Rozenek staje w obronie kobiet. Dała fankom złotą radę

Małgorzata Rozenek staje w obronie kobiet. Dała fankom złotą radę

Małgorzata Rozenek staje w obronie kobiet. Dała fankom złotą radę

15.10.2018 14:08, aktual.: 15.10.2018 17:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

– Każda z nas jest wartościowa, każda ma coś do zaoferowania światu – pisze Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie. Celebrytka zabrała głos w dyskusji o walce między kobietami i wyjaśniła, dlaczego wszystkie powinny być feministkami.

– Kochane, co się z nami stało? Tak wiele z was pisze do mnie po radę, bo spotykacie się z agresją i niezrozumieniem, a nawet szykanami, ze strony innych kobiet. Czasem wystarczy awans, czasem to ciąża, a u niektórych zmiana nawyków żywieniowych, ale tych powodów jest dużo więcej. Tak naprawdę to one często są tylko pretekstem – pisze Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Celebrytka apeluje do kobiet, by nie brały udziału w tym "polowaniu". Jej zdaniem nie trzeba się zgadzać z systemem wartości innej kobiety i nie trzeba pochwalać jej wyborów, by ją akceptować. – Przecież klasę i wartość człowieka poznaje się nie po tym, jak traktuje przyjaciół, ale po tym, jak traktuje tych, z którymi się nie zgadza – komentuje Rozenek.

Perfekcyjna pani domu podkreśla, że każda kobieta jest wartościowa, a kluczem do sukcesu i życia w zgodzie z innymi jest otwarcie się na inność. – Nie oceniaj innych. Żyj – puentuje Rozenek. Post zakończyła hashtagiem #weshouldallbefeminists.

Z jednej strony trudno się nie zgodzić z Rozenek. Każdy z nas jest otoczony hejtem na co dzień, a spory między kobietami, na różnych polach, chyba u nikogo nie budzą zdziwienia (tak samo jak spory między mężczyznami). Z drugiej strony apel celebrytki nie do końca pokrywa się z tym, co sama zaprezentowała podczas sporu z Kingą Rusin. Być może tym postem chciała udowodnić, że topór wojenny został zakopany?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)