GwiazdyMałgorzata Socha pokazała brata. Łączy ich wyjątkowa więź

Małgorzata Socha pokazała brata. Łączy ich wyjątkowa więź

Małgorzata Socha kończy 40 lat
Małgorzata Socha kończy 40 lat

26.06.2021 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Socha jest obecna w polskim show-biznesie już od kilkunastu lat. Aktorka gra w popularnych serialach i uchodzi za ikonę mody. Prywatnie to spełniona żona i mama. Ważną osobą w jej życiu jest również starszy brat.

Małgorzata Socha rzadko publikuje w sieci zdjęcia swoich bliskich, ale ostatnio postanowiła pochwalić się trzema najważniejszymi mężczyznami w jej życiu - mężem, bratem i tatą.

Aktorka nie tylko ich kocha, ale też podziwia m.in. za to, jakimi są ojcami. Socha jest szczególnie związana ze swoim bratem Piotrem.

Wsparcie od lat

To właśnie z nim spędzała najwięcej czasu w dzieciństwie i przyznaje, że byli wtedy trochę jak bliźnięta.

"Mój tata był pilotem wojskowym, cenił dyscyplinę, porządek i uważał, że w domu należy przestrzegać różnych zasad, na przykład, że dzieci i ryby głosu nie mają. Właściwie to bratu zawdzięczam to, że moje dzieciństwo wspominam bardzo dobrze. Jest starszy o dziewięć lat. Byłam z nim mocno związana, on mnie doskonale rozumiał, bo patrząc na moje rozterki, często widział siebie. Bawił się ze mną, krył mnie, kiedy była taka potrzeba. To on razem ze swoją dziewczyną zabierał mnie do kina" - powiedziała przed laty w wywiadzie dla magazynu "Pani".

Małgorzata Socha nie ukrywa, że mocno przeżywa wyprowadzkę brata z rodzinnego domu. "To był dla mnie wielki dramat" - wspominała.

Małgorzata i Piotr do dzisiaj mają bardzo dobre relacje. Wspierają się nawzajem i wspólnie pomagają w opiece nad ojcem, u którego zdiagnozowano Alzheimera. Aktorka nie ukrywa tego faktu. "Jeśli mogę przekuć moją popularność na to, że zrobię coś dobrego, fajnego, coś, co zostanie w ludziach, np. choroba Alzheimera wyjdzie z cienia, to jest to dla mnie absolutnie mój sukces. W ogóle chciałabym mieć takie poczucie, że robię dobre rzeczy, że mogę się odwdzięczyć losowi za to, co ja dostałam. Bo myślę, że dostałam dużo" - powiedziała w rozmowie z Agatą Młynarską.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)