Trwa ładowanie...
d2jt83o

Małgorzata Socha u fryzjera. Aktorka nie dostosowała się do zaleceń

Małgorzata Socha postanowiła odświeżyć swoją fryzurę i uwieczniła na zdjęciach swoją wizytę w salonie. W końcu od kilkunastu dni Polacy znowu mogą korzystać z usług fryzjerskich. Niestety aktorka zapomniała, jakie są odgórnie narzucone wymogi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Socha pochwaliła się nową fryzurą
Małgorzata Socha pochwaliła się nową fryzurą (ONS)
d2jt83o

Małgorzata Socha chętnie pokazuje swoim obserwatorom momenty z codziennego życia, dlatego postanowiła opublikować również i relację z wizyty w salonie fryzjerskim.

Małgorzata Socha u fryzjera

Aktorka, szczęśliwa, że po kilkutygodniowej przerwie salony piękności ponownie zaczęły przyjmować klientów, wybrała się na wizytę. "Czas odkurzania" – zaalarmowała w na swoim instagramowym profilu, a następnie pokazała fanom, jak siedzi z farbą na włosach. Następnie – jak prezentuje się w nowej fryzurze.

W komentarzach szybko pojawiły się głosy zachwytu fanek, którym przypadła do gustu metamorfoza ulubionej aktorki, ale nam rzuciła się w oczy inna kwestia. Co prawda Małgorzata Socha na każdym ze zdjęć ma założoną maskę, podobnie jak fryzjerka, jednak wśród wytycznych narzuconych przez rząd jest jasny zapis: "zakaz wyjmowania i używania telefonów komórkowych podczas wizyt". W związku z tym na myśl nasuwa się retoryczne pytanie: w jaki sposób aktorka zrobiła zdjęcia?

d2jt83o

"Wstydzimy się za pijane koleżanki, matki". Sytuacja alkoholiczek w Polsce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2jt83o

Podziel się opinią

Share

d2jt83o

d2jt83o