ModaMałgorzata Socha z mamą w tych samych stylizacjach. Wyglądają jak siostry

Małgorzata Socha z mamą w tych samych stylizacjach. Wyglądają jak siostry

Małgorzata Socha w sesji ze swoją mamą
Małgorzata Socha w sesji ze swoją mamą
Źródło zdjęć: © ONS
23.05.2020 12:39

Małgorzata Socha z okazji zbliżającego się Dnia Matki postanowiła opublikować post ze swoją mamą. Kobiety ubrały się w bliźniacze stylizacje. Efekt? Wyglądają jak siostry!

Małgorzata Socha ewidentnie nie może doczekać się Dnia Matki. Świętowanie zaczęło się już 4 dni przed oficjalną datą. Z tej okazji zaprosiła swoją mamę do wspólnej "sesji zdjęciowej", oczywiście na odległość.

Małgorzata Socha w sesji zdjęciowej ze swoją mamą

Kobiety wystąpiły w tych samych stylizacjach i trzeba przyznać, że efekt wyszedł świetny! Widać, że każda z nich dodała kilka elementów, które bardziej spersonalizowały ich kreacje. Uwagę przyciąga biała sukienka. Krój za kolano i kołnierzyk sprawiają, że look będzie odpowiedni dla każdej grupy wiekowej. Aktorka dodała czarny pasek i zdecydowała się odpiąć kilka guzików, natomiast mama gwiazdy kreacje zestawiła z białą torebkę, która dodaje elegancji.

Internauci byli zachwyceni efektami tej "współpracy". W komentarzach pojawiły się pozytywne komentarze i komplementy. "Piękne te białe sukienki!", "Jesteście boskie! Wszystkiego dobrego dla was dziewczyny!", "Piękna mama! No i córka, ale to oczywiste" – pisali.

**Zobacz także: Aleksandra Kisiel mówi o urodzie. Jak zadbać o siebie podczas kwarantanny?** ((video_player https://video.wp.pl/mid,2052751 ,klip.html true #adv=1# ))